Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

У Мінсоцполітики розповіли, що робити у разі відсутності субсидій у платіжках за листопад

7.11.2018

У Міністерстві соціальної політики попередили платників комунальних послуг, що не у всіх платіжках за листопад можуть бути відображені нараховані субсидії. Про це повідомила прес-служба відомства. 

Там підкреслили, що управління соцзахисту щотижня опрацьовує понад 100 тис. заяв на оформлення субсидії. Оскільки місцеві органи влади несвоєчасно надають запитувану інформацію - виникають затримки. У Мінсоцполітики акцентували: якщо документи на субсидію були прийняті, то вона буде призначена з моменту оформлення заяви, відповідно з місяця призначення буде зроблено перерахунок.

"Тому якщо в листопаді платіжка за газ чи тепло надійде без відображення субсидії, допомога від держави буде нарахована, і її розмір можна буде побачити в реєстрі субсидіантів", - заявили у відомстві.

У разі відсутності субсидії в платіжці українцям рекомендують оплачувати обов'язковий платіж, який їм розрахували за воду, світло і газ у вересні поточного року.

Нагадаємо, після спрощення процесу оформлення субсидій для її одержання необхідно подати заяву та декларацію про доходи. В ній потрібно показати тільки види доходів, інформація про які відсутня в пенсійній та податковій базі даних. Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних, як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вишів, училищ тощо.

Як відомо, Кабінет міністрів затвердив триетапне проведення монетизації субсидій, починаючи з 1 січня 2019 року. Відповідно до експертного висновку, на першому етапі вона торкнеться орієнтовно 100-150 тис. домогосподарств, які звернуться за субсидіями з новим пакетом документів. Другий етап почнеться з 1 травня і стосуватиметься домогосподарств, яким призначена субсидія на неопалювальний період 2019 року. Третій етап розпочнеться з жовтня 2019 року, коли відбудеться повний перехід на монетизацію.

Нагадаємо, 1 липня поточного року Міністерство соціальної політики запустило роботу Державного реєстру субсидіантів. За оцінками прем'єра Гройсмана, право на субсидію до кінця року отримають близько 7 млн домогосподарств.

https://day.kyiv.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges