Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

НЕ СТАНЬТЕ ЖЕРТВАМИ  НЕЯКІСНОГО ТОВАРУ

5.12.2018

Кожен з нас  все частіше і частіше купує речі через інтернет. Соціальні мережі рясніють групами типу «Балахолка», «Купи-продай» та інше.  Окрім того, є окремі продавці, які працюють «на себе», просто перепродуючи речі.

Для початку невеличка передісторія знам’янчанки, яка мала досвід такої покупки

«Гортаючи фото у соціальній мережі, я натрапила на фото гарного светра і вирішила його купити. Зв’язалася  з продавчинею у месенджері, яка відповіла на декілька питань та вислала заміри. На моделі зростом 174 сантиметри светр був до середини стегна. Я маю менший зріст, тож відповідно, і светр мав би бути трохи довшим. Знімаючи заміри, помітила, що маю трохи більші ніж у моделі (на 5 сантиметрів ) у плечах. Тож, запитала продавчині щодо цього. На що отримала відповідь, що светр «оверсайз» і має ідеально підійти та й якість гарна. Вирішила придбати.»

Зазначимо, що вартість светра 490 гривень, плюс доставка 50 грн. та процент за переведення коштів з картки на картку був нарахований нашій героїні. Продавчиня відмовилася працювати через накладну оплату, тобто треба було перерахувати усі кошті відразу на її картку.  За два дні після перерахунку наша героїня отримала светр:

«Я обрала рожевий гарний колір, а коли відкрила пакунок з товаром, то светр виявився ближче до кольору кави з молоком. Окрім того, він ледве доходив мені до поясу і аж ніяк не до стегна, як було на картинці, хоч зростом я значно менша. Я відразу зрозуміла, що цю річ я ніколи не вдягну, а заплатила за неї  500 гривень».

Тож, дівчина звернулася до продавчині з питанням чи можна замінити товар, бо він не відповідає тому, який на картинці. На що отримала відповідь, що товар обміну та поверненню не підлягає.  Після тригодинних перемовин з продавчинею та повідомлення про те, що наша героїня звернеться до відповідних органів, продавчиня згодилася забрати светра назад. Вчора надійшли кошти.

Тож, шановні читачі, будьте уважними до таких угод в мережах та слідуйте простим правилам:

  • Купуйте товар у ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАХ, а не в тих, хто його перекупляє (в інтернет-магазинах є свій сайт та менеджери, які вас проконсультують);
  • Домовляйтеся про накладну оплату (оплачуйте отриманий товар у пунктах перевізників, після того, як його оглянете);
  • Пам’ятайте про те, що Ви можете обміняти товар у термін 14 днів, якщо він вам не підходить і якщо він не входить до переліку товарів інтернет-магазину, які не можна обміняти та повернути. Обов’язково про це запитуйте!
  • Звертайтеся у відділ захисту прав споживачів та в управління поліції з відповідними заявами, якщо не вдалося  домовитися з продавцем;
  • Зберігайте цілісність пакування товару, ярлики та чеки перерахунку коштів та отримання у пункті перевізника, пошти.

 

Далі буде

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges