komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Змінено  постачальника газу: роз’яснення для знам’янчан усіх питань

7.12.2018

Віднедавна    обов’язки щодо постачання природного газу побутовим споживачам  по Кіровоградській області  покладено на  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Що зміниться в обслуговуванні споживачів  KOMORA.INFO пояснює заступник директора філії ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому Сергій Дробко. 

 

  • Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 867 від 19 жовтня 2018 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» відбулась зміна постачальника природного газу на якого покладено спеціальні обов’язки з постачання природного газу для потреб побутових споживачів (населення) на території Кіровоградської області.

Колишній  постачальник ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» втратив право придбання природного газу у НАК “Нафтогаз України” для подальшої реалізації природного газу для потреб побутових споживачів (населення),  за регульованою ціною.

З 1 листопада 2018 року спеціальні обов’язки з постачання природного газу покладено на нового постачальника – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке і здійснює постачання природного газу для потреб побутових споживачів (населення) на території Кіровоградської області.

З 01.11.2018 року змінилася ціна на газ для побутових споживачів (населення) і складає 8,54892 грн. за 1 куб.м.

  • Кожен абонент отримує додому бланк заяви-приєднання, а де можна ознайомитись з Типовим договором постачання природного газу побутовим споживачам? Як це зробити тим, хто не має інтернету?
  • Керуючись «Правилами постачання природного газу», затвердженими постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2496, та статтями 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (далі – Постачальник) пропонує всім абонентам укласти з ним договір постачання природного газу на умовах Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 (далі – Договір), які є однаковими для всіх споживачів України, шляхом підписання заяви-приєднання до умов Договору.

Ознайомитись з умовами Договору можливо на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Постачальника в мережі Інтернет за адресою: http:www.naftogazpostach.com та в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» №93 від 01.12.2015, газета «Діалог» №38 (1449) від 20.09.2018.

У разі незгоди абонента укласти Договір з постачальником із спеціальними обов’язками та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником абонент не маєте права споживати природний газ із газорозподільної системи та повинні подати до Оператора ГРМ письмову заяву про припинення розподілу природного газу на Ваш об’єкт.

 

 

  • Якщо абонент має заборгованість по власному рахунку або не закриті за останні місці платежі, як йому надалі здійснювати обіг спожитого газу з «Газопостачальною компанією «Нафтогаз України»?
  • Нагадуємо про необхідність здійснення оплати за спожитий природний газ, що отриманий від ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» у минулих періодах, так як, у разі заміни постачальника природного газу, бувший постачальник має право і буде здійснювати заходи з припинення газопостачання на об’єкт побутового споживача за наявності боргу.  

Важливе!!!  питання щодо оплати за природний газ. Хочу наголосити і звернути увагу як відбувається оплата:

За газ спожитий з 01.11.2018 року населення Кіровоградської області має сплачувати на нового постачальника газу ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна», за реквізитами:

МФО 323475

Філія КОУ АТ «Ощадбанк»

р/р 26035300710309

Філія ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна» у м. Кропивницькому

ЄДРПОУ 42472294

Призначення платежу: Оплата за газ; Особовий рахунок (9 символів); ПІБ;  Адреса; Попередні показники лічильника; Поточні показники лічильника; Період оплати.

За газ спожитий до 31.10.2018 року населення Кіровоградської області має сплачувати на користь бувшого постачальника ДП «Центргаз», за реквізитами:

МФО 323475

Філія КОУ АТ «Ощадбанк»

р/р 26038603656178

ДП «Центргаз»

ЄДРПОУ 31146068

 

  • Чи вплине зміна постачальника газу на отримання та облік субсидій абонента-споживача?
  • Ні не вплине. Субсидії за жовтень 2018 року нараховуються абонентам і проводяться взаєморозрахунки з попереднім постачальником газу ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз».             А з 01.11.2018 року субсидії нараховуються і зараховуються на нового постачальника –                      ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Всі ці дії здійснюється між газопостачальною компанією та органом нарахування субсидій, без участі абонента.

 

  • Чи буде змінено сферу обслуговування абонентів (адреси абонвідділів управлінь газового господарства у районах Кіровоградської обл.) у зв’язку зі зміною постачальника?

 

  • Сфера обслуговування абонентів не змінюється. Абоненти продовжують обслуговуватися у тих же абонвідділах управлінь газового господарства у районах Кіровоградської області де обслуговувалися і раніше.

У разі виникнення додаткових питань абонентів надаємо  реквізити постачальника газу та номери інфоцентрів. 

Телефон Постачальника для консультацій:  0800-215-515, 044-537-05-54     

режим роботи інформаційної лінії:            понеділок-п’ятниця з  9.00 до 18.00

Реквізити Постачальника:

ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»

Адреса: 04116, м.Київ, вул. Шолуденка, 1

Код ЄДРПОУ: 40121452

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для забезпечення комфортного обслуговування споживачів Кіровоградської області Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» створено відокремлений підрозділ Філію у м. Кропивницькому.

Офіційна назва Філії: Філія ТОВ «ГК «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому, код ЄДРПОУ 42472294.

Місцезнаходження Філії: вул. Арсенія Тарковського, буд. 67, місто Кропивницький, Кіровоградська область, 25006.

Ще раз звертаю увагу, що Абоненти продовжують обслуговуватися у тих же абонвідділах управлінь газового господарства у районах Кіровоградської області де обслуговувалися і раніше. У м. Кропивницькому центр обслуговування споживачів знаходиться в бізнес-центрі «ELISAVETGRAD» по вул. Євгена Чикаленка, 1А.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges