Нацбанк випустив монету, присвячену століттю об’єднання УНР та ЗУНР
19.01.2019
Національний банк України випустив колекційну монету, присвячену сотій річниці проголошення Акту злуки, який проголосив про злиття Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в єдину державу.
Відповідну монету, номіналом 5 гривень, введуть в обіг 17 січня. Зазначається, що загальний тираж монет складає 40 тисяч штук.
Монета виготовлена з нейзильберу. Її маса складає 16,54 грама.
На Аверсі монети зображено напис «УНР ЗУНР», а також герб України та зазначено номінал монети у 5 гривень. На реверсі монети — фрагмент з Акту злуки, а також герби Львова та Києва.
https://day.kyiv.ua
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість