komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Харчування дошкільнят, школярів та дітей пришкільних  таборів у Знам’янці: кошти на потреби та рішення сесії міськради

23.01.2019

Під час позачергової 67 сесії Знам’янської міськради (14 січня)  було ухвалене  Рішення сесії міської ради від 14.01.2019 року №1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік», де серед іншого було вирішено питання про підвищення вартості харчування діток у всіх рівнях освіти Знам’янки. 

Спочатку про цифри:  відповідним  рішенням  сесії (14.01.2019) збільшено бюджетні призначень  на харчування  дітей у дитячих садочках міста Знам’янка на 462, 875 грн. (з розрахунку до 28 грн.  на одну дитину у  групах до 3 років та до 34 грн. -  у групах з 3 по 7 років).

 Також на 695, 416 грн. збільшено витрати загального фонду  бюджету на  харчування учнів у школах, з розрахунку до 18 грн. на учня. Крім того,  на  31 тис. 500 грн. збільшено призначення на  харчування діток у пришкільних таборах влітку та на 8 тис. 400 грн. збільшення призначення  для забезпечення харчування у літньому таборі при Центрі дитячої та юнацької творчості.

На питання депутатів, коли буде впроваджено зміни, заступник міського голови, начальник фінуправління Галина Лихота зауважила: «Зміни будуть запроваджені після відповідного рішення Знам’янського міськвиконкому».

Далі слідували численні запитання  депутатів – з якого часу буде збільшено витрати на харчування діток?  Фахівцями  фінуправління озвучена відповідь  - у  лютому 2019 року».

На сьогодні на сайті Знам’янської міської ради вже оприлюднено рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 27 грудня 2018 року № 350 «Про організацію харчування дітей у освітніх закладах на 2019 рік» у якому визначено кінцеву дату оприлюднення  - до  11.02.2019 року. Тож, орієнтовно саме на кінець лютого 2019 року відбудеться зміна вартості харчування діток у дошкільній та шкільній сферах Знам’янки.

Нагадаємо, що на сьогодні для харчування діток раннього і дошкільного віку з міського бюджету виділяється на один дітодень 12.50 грн. і 14 грн. відповідно, стільки ж доплачують і батьки. Для безкоштовного харчування школярів 1-4 класів виділяється з міського бюджету по 12 грн. на дитину.

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges