Нацбанк випустить пам’ятні монети про надання Україні Томосу
14.03.2019
Національний банк України збирається випустити аж три монети, присвячені наданню Томосу про автокефалію Православній церкві України. Монети заплановані для введення 25 березня 2018 року.
Ці монети є колекційними, їх випускають з метою інвестування. Вони з часом дорожчають: в обігу такими монетами можна розрахуватися за номінальною вартістю, проте вартість їхнього придбання на ринку є набагато вищою.

Так, Нацбанк вводить в обіг монети номіналом 5, 20 та 100 гривень. Так, 5-гривневі монети збираються виробляти із нейзильберу, їх тираж складе 75 тисяч штук. Своєю чергою, 20-гривневі монети зроблять зі срібла і вони будуть оздоблені локальною позолотою, їхній тираж складе 4 тисячі штук.
Монети номіналом 100 гривень виготовлять із золота, їх тираж – 1500 штук
https://24tv.ua/ukrayina_tag1119
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість