Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Державна субвенція  на підвищення якості освіти для Знам’янки та Знам’янського району

14.05.2019

 У квітні 2019 року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3.04.2019 вперше до Кіровоградської області надійшла державна субвенція, яка спрямовується на підвищення якості освіти — загальна сума склала  38 978 700 грн. Що з цих коштів дісталося за рішенням Кіровоградської обласної ради Знам’янці та Знам’янському району? 

 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти передбачається на придбання для закладів загальної середньої освіти шкільних та спеціальних автобусів, персональних комп’ютерів і послуг з доступу до Інтернету.

 Отже, 38 978 700 грн були розподілені наступним чином:

- придбання шкільних автобусів, в тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами – 8 989 200 грн;

- придбання спеціальних автомобілів, призначених для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру – 6 705 000 грн (але покищо вони не розподілені між територіальними громадами області);

- придбання персональних комп’ютерів – 6 133 600 грн;

- придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти – 16 806 344 грн.

 Як видно, послуги з доступу до Інтернету є найбільшою сумою. То що ці кошти передбачають?

 Згідно з постановою КМ, високошвидкісним інтернетом мають забезпечити спочатку  опорні заклади та заклади освіти I-III, II-III, III ступеня, які не мають доступу до Інтернету. Потім  школи з кількістю учнів 100 та більше, які мають швидкість доступу до Інтернету менше 100 Мбіт/с. І на останок, заклади з кількістю учнів 100 та більше, які мають швидкість доступу до Інтернету менше 100 Мбіт/с.

 

За рахунок субвенції на придбання послуг з доступу до Інтернету закладів освіти здійснюються видатки на придбання послуг з доступу до Інтернету закладів освіти та придбання мережевого обладнання (комутаторів, роутерів, тощо).

На сьогоднішній день у Кіровоградській області існує 448 шкіл.

Отже, наше місто і район отримали:

На придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти Знам’янський район отримав 650 811 грн. Які саме школи — це вже залежить від рішення районної ради.

 

Знам’янка отримала на покращення Інтернет послуг лише 76 566 грн, а от на відміну від району, місто ще отримало кошти на комп’ютерну техніку в сумі  426 343 грн. До речі, придбання комп'ютерів, згідно з постановою, передбачає співфінансування: 70 % - держава, 30% - місто.

 

Підготовлено за матеріалами Кіровоградської обласної ради та Кабінету Міністрів України

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges