komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Від дитсадків до університетів: хто і як на Кіровоградщині може повернути кошти за освіту

19.09.2019

 

За навчання на платній основі можна частково повернути сплачені гроші, скориставшись так званою податковою знижкою. Йдеться як про дошкільну, так і вищу освіту. А ще додаткові заняття в гуртках, які мають акредитацію від Міносвіти. 

Із метою інформування про нюанси отримання соціальної пільги фахівці юстиції провели ряд тренінгів, під час яких завітали до чотирьох вищих навчальних закладів Кіровоградщини.

Як відзначив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул, щоб оформити податкову знижку потрібно звернути увагу на один нюанс: у квитанції про сплату за навчання мають бути вказані дані саме тієї особи, яка укладала договір із закладом освіти. У інакшому випадку пільгу отримати не вдасться. Також потрібно зібрати пакет документів, до якого входять:

  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного номеру;
  • копія про доходи за формою №3;
  • копія договору із закладом освіти;
  • копія квитанцій (чеків, платіжних доручень) про оплату навчання;
  • оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб);
  • податкова декларацію про майновий стан і доходи;
  • заява, у якій зазначено реквізити рахунку для перерахування відшкодування.

Зі свого боку перший заступник керівника юстиції Кіровоградщини Анна Калініна додала, що після збору всіх необхідних документів, потрібно звернутися до відділення фіскальної служби за місцем проживання. Кошти повернуться впродовж 60 днів із моменту подачі всіх необхідних документів.

При цьому скористатися пільгою вдасться лише тим, хто здобуває освіту у вітчизняних вищих навчальних закладах. Якщо ж дитина навчається за кордоном, доведеться розраховувати на власні сили. Це також стосується навчання і на військових кафедрах.

«Важливим є той нюанс, що раніше можна було повернути кошти за освіту лише у вищих навчальних закладах. Тепер цим правом можна скористатися за оплату навчання у дитячих садках, спортивних і музичних школах. Єдиний момент: заклади, до яких ваша дитина ходить на гуртки, повинні мати відповідну акредитацію від Міносвіти», – резюмував Вадим Гуцул.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges