komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Тариф для абонентів ОКВП «Дніпро – Кіровоград» планується до 30 грн. 68 коп.

11.11.2019

 Тариф для абонентів ОКВП «Дніпро – Кіровоград» планується підвищити на 7 відсотків – до 30 гривень 68 копійок. 

Основними чинниками подорожчання стало підвищення розміру зарплати працівникам та збільшення суми відшкодування по кредиту Світового банку.

Діючі тарифи для ОКВП «Дніпро – Кіровоград» були встановлені на засіданні Нацкомісії 18 червня 2019 року постановою номер 1039. На зміну тарифів для підприємства вплинули наступні чинники: відбулася зміна вартості електричної енергії, збільшились витрати на оплату праці, змінились витрати, пов’язані з обслуговуванням кредитного проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Розвиток міської інфраструктури – ІІ».

Зокрема, дана постанова передбачає збільшення витрат на оплату праці на 15,8% централізованого водопостачання та на 13,4% централізованого водовідведення. При цьому запланована зараз середня зарплата на одного працівника повинна зрости близько на 17 відсотків – з 8500 до 9950 гривень.

Також змінилися витрати, пов’язані з обслуговуванням вказаного кредитного проекту. На момент подачі документів освоїли частину коштів по проекту і, відповідно, змінено фінансові витрати та суму прибутку для погашення основної суми боргу з урахуванням податку на прибуток.

Нові тарифи вступлять в силу тоді, коли Нацкомісія засяде і схвалить їх у відповідному проекті постанови. Це відбудеться не раніше грудня.

https://dnipro-kirovograd.com.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges