Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

Продукти: на що зросли ціни, а на що – впали

11.11.2019

За підрахунками фахівців Держстатистики, продукти в жовтні подорожчали на 0,2% більше, ніж середня інфляція, або на 0,9%, а промислові товари і послуги – менше, ніж середня інфляція. Порівняно з вереснем, інфляція сповільнилася. 

Рекордсменом стала гречана крупа, ціна на яку за місяць піднялася більш ніж на чверть – на 27,2%, в грошах це плюс 4-5 грн/кг. На 9,6% подорожчали курячі яйця (1,5-1,8 грн/десяток), на 4,6% – овочі, на 2,6% – молоко на 1,6% – сир, на 1,5% – хліб і сигарети. Вершкове масло коштує більше на 0,9% (+1,5-2 грн/кг), спиртне – на 0,8%, газована вода – на 0,3%.

Ціни на макарони не змінилися, а ось серед інших позицій, які моніторить Держстатистики, за місяць подешевшали п'ять найменувань. З огляду на, що зараз в розпалі сезон цукроваріння, найбільше впала ціна на цукор – на 2,6% (30-35 коп./кг Торгові мережі зараз розпродають залишки солодкого "піску", тому його можна знайти на вагу дешевше 11,5 грн / кг (-10% порівняно з вереснем).

Також на 0,2% -0,6% подешевшали м'ясо, риба, соняшникова олія і фрукти, передусім українські яблука, якими завалені прилавки. Але ціна на яблучка не така вже солодка – від 15 грн/кг (торік було вдвічі дешевше).

http://www.uarp.org/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges