Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

Цього року на медицину Знам’янки виділено понад 5 млн. 466 тис. грн.

4.12.2019

Станом на 1 листопада 2019 року у сферу медицини міста виділено понад 5 млн. грн. Про це на сесії Знам’янської міськради 3 грудня прозвітував в.о. головного лікаря  міської лікарні ім. Лисенка Ігор Муравський. 

Серед дороговартісних придбань з міського бюджету він першочергово назвав завершення тендеру на придбання мамографу -  1 млн. 995 тис. 600 грн. Апарат буде доставлено у до міської лікарні до кінця року та придбання автомобілю медичної допомоги – 1 млн. 245 тис. грн.

Також було придбано морозильну скриня до паталогоанатомічного відділення вартістю 139 тис. 799 грн.,  ліжка для  відділення інтенсивної терапії у кількості 2 штук – 168 тис. грн.,  морозильні камер для кабінету переливання крові -  24 тис. 600 грн.

Тривають і ремонтні роботи відділень: капітальний ремонт поліклінічного відділення  - загальний проект із заміни вікон вартістю  3 млн. 200 тис. грн., але  2019-му році проведено тендер на  743 тис. 316 грн . Також триває капітальний ремонт кардіологічного відділення, де заплановано  загальна вартість робіт – 3 млн. 500 тис. грн. , але цього року витрачено 1 млн. 150 тис. грн. 

За матеріалами  79-ої сесії міської ради

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges