Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

Ощадбанк планує скоротити близько 600 відділень по всій Україні. Клієнтів переводитимуть в онлайн

26.12.2019

Державний Ощадбанк планує скоротити кількість відділень з 2,4 тисячі до 1,8—2 тисяч. Про це повідомила голова наглядової ради Ощадбанку Байба Апін. 

«При цьому ми акцентуємо на тому, що клієнтам по всій території України будуть доступні всі фінансові сервіси. Як це буде організовано — це інше питання. Адже філія — це тільки один з видів надання банківських сервісів. Можна надавати послуги онлайн, можна в партнерстві з кимось», — розповіла Апін.

При цьому вона зазначила, що якщо банку, наприклад, вдається перевести на обслуговування до відділення місцеве підприємство, бюджет або успішного підприємця, то відділення залишається: «Ми зобовʼязані знайти точку рівноваги в питанні соціальної місії та економічної ефективності. І якщо необхідно, то спільно з акціонером і місцевою владою намагаємося знайти рішення, яке забезпечить людям доступ до сервісів», — зазначила Апін.

Також вона розповіла, що поки мобільні відділення банку в масштабах країни не розглядаються, але працюють пересувні пункти дистанційного обслуговування. «Найяскравіший приклад — це робота банку уздовж лінії розмежування на Донбасі. Там є наші пересувні відділення на базі броньованих автомобілів КрАЗ і модульних конструкцій», — додала Апін.

Також Апін розповіла, що Ощадбанк вже почав оптимізувати мережу, оновивши понад 650 відділень.

«Фізичну мережу філій потрібно оптимізувати — скорочувати і модернізувати. Ми заміняємо сервіси, які були у філіях, опціями в онлайні. Багато філій (понад 650) вже реконструйовано, вони працюють за сучасною бізнес-моделлю. Але ще багато філій (близько 1,8 тисячі) працюють за старою моделлю. І це серйозний фактор, що впливає на ефективність», — зазначила голова наглядової ради.

Тому наступного року, додає Апіна, Ощадбанк має зробити вибір — переформатувати відділення під нову бізнес-модель або скоротити.

http://www.uarp.org/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges