komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

В Україні більше не треба розписуватися у квитанції про обмін валют

21.01.2020

Нацбанк дозволив використовувати програмні РРО при здійсненні валютно-обмінних операцій. 

Національний банк України дозволив використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій при здійсненні валютно-обмінних операцій.
Як повідомляється на сайті НБУ, також регулятор передбачив при здійсненні валютно-обмінних операцій створення електронних розрахункових документів, за формою і змістом аналогічних паперовим.
Крім того, Нацбанк скасував необхідність проставляти на розрахункових документах РРО підпис касира і клієнта, відбиток штампа. Наголошується, що ці зміни внесені згідно з оновленнями Закон України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", що наберуть чинності 19 квітня. Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада 20 вересня 2019 року прийняла закон, що дозволяє використовувати програмні РРО, поряд з традиційними, а також зобов'язує фізосіб-підприємців 2-4 категорій використовувати РРО. При цьому введення програмних РРО не стосуватиметься фізичних осіб, а також фізосіб-підприємців (Фопів), які знаходяться на першій групі оподаткування.

https://www.unian.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges