Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Укрзалізниця у 2019 році через інтернет реалізувала 57 % квитків

31.10.2020

Впродовж 2019 року Укрзалізниця реалізувала через онлайн-сервіси 30,4 млн квитків, тобто 57% від загального обсягу. Лише впродовж минулого року продаж квитків через інтернет зріс на 10 %. 

 Також запроваджено оформлення через інтернет пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю. За 2019 рік через інтернет оформлено майже 16,7 тисяч таких квитків.

Крім того, онлайн можливо замовити спеціально обладнаний вагон для перевезення осіб з інвалідністю, які пересуваються на візках, з подальшим оформленням квитків у касі. Вже опрацьовано 38 подібних замовлень.

Розширюється і перелік міжнародних поїздів, квитки на які можна придбати без відвідування каси. Наразі це всі поїзди та вагони Укрзалізниці, які курсують у сполученні Україна — Польща. Упродовж 2019 року 333,5 тис. місць було оформлено саме через інтернет, що на 15 % більше, ніж у 2018 році. Нагадуємо, що при купівлі проїзного документа онлайн пасажир бачить реальну схему вагонів поїздів Укрзалізниці та іноземних залізниць, що курсують територією України.

 Прес-служба Укрзалізниці

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges