Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Рядками бюджету м. Знам’янка -2021 (частина I)

25.12.2020

Вчора депутатський корпус Знам’янської міської ради одноголосно прийняв рішення по проекту бюджету міста на 2021 рік. Напевно, усім, хто платить податки і живе у нашому місті цікаво дізнатись про потреби у коштах на наступний рік і не менш цікаво зрозуміти, що і куди мають намір витратити управління та відділи, як забезпечать соціальні гарантії людям і які оціночні судження можна зробити, побачивши всі ці цифри? 

Одразу варто наголосити, що проект рішення «Про бюджет міста Знам’янка на 2021 рік» приймався у екстренному режимі, а це значить, що сприймали і приймали депутати суми, доведені управліннями виконкому, зокрема, одного з найголовніших у цій справі – фінансового!
Тому і головним доповідачем на трибуні у сесійній залі була заступник начальника фінуправління Олена Лепетко. Вона ж і повідомила, що цифра загального бюджету міста сягає позначки 317 млн. грн., з яких власних надходжень – 230 млн. 100 тис. грн. Різниця між цими двома досить великими позначками – субвенції.
Яка ж картина по сферам життя Знам’янки?
Оплата праці працівників бюджетних установ – 16 млн. 987 тис. 370 грн. Та то не все, на іншу діяльність у сфері державного управління теж піде певна сума, зокрема, на « Програму розвитку органів місцевого самоврядування 2017-2021 роки» - 195 тис. 180 грн. та на «Програму відзначення визначних подій у місті Знам’янка на 2021 рік» - 304 тис. 820 грн.
У бюджеті також закладено матеріальну допомогу головам квартальних та будинкових документів, на всіх 54 тис. грн. на рік, відповідно секретарі будинкових комітетів отримають – 82 тис. 680 грн. всі разом. Незмінно для представників органів самоорганізації населення передплатять видання « Знам’янські вісті» - 48 тис. 505 грн.
У заходах щодо державної політики іншої, не менш важливої соціальної сфери соціального захисту дітей у бюджеті на 2021 рік закладено придбання новорічних подарунків для категорійних дітей у сумі 14 тис. грн. з розрахунку на 140 осіб по 100 грн. А на усі інші свята на зразок День захисту дітей, День Святого Миколая та інші – ще 16 тис. 900 грн. Загальна сума таких витрат – 33 тис. 900 грн.
Не забули і про молодь, де 56 тис. 800 грн. передбачено на фінансування комплексної програми «Молодь Знам’янщини на 2018-2021 роки”. У графі витрати – знову подарунки на свята День молоді, День міста, День захисту дітей...
Серед інших витрат не забули і про оздоровлення дітей (окремо фінансуються програми по категорійним сім'я, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС) – 300 тис. грн.
На проведення навчально-тренувальних зборів та змагань олімпійських та неолімпійських видів спорту передбачили 160 тис. та 55 тис. грн. відповідно.
Далі будуть цифри інших сфер...


Оксана Войчишина

Також читайте:

КОРОНАВІРУС НА КІРОВОГРАДЩИНІ СТАНОМ НА 25 ГРУДНЯ: 59 ЗАХВОРІЛО, 196 ОДУЖАЛО, 3 ПОМЕРЛО

ВАКУЛА, ЛИМОН І КИЇВ. ЯКІ НАЙНЕЗВИЧНІШІ ІМЕНА ДАВАЛИ МАЛЕНЬКИМ УКРАЇНЦЯМ У 2020 РОЦІ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges