Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня отримає одноразову допомогу на виплату заробітної плати

29.12.2020

З 12 грудня 2020 року розпочала діяти державна програма, покликана підтримати роботодавців та найманих працівників у період оголошеного карантину шляхом виплати одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам) для виплати найманим працівникам.

На підставі поданих з 14 по 21 грудня 2020 року до центрів зайнятості області заяв від роботодавців було прийнято 90 позитивних рішення для надання такої допомоги 2452 працівникам. Орієнтовна сума допомоги, згідно з розрахунками роботодавців, склала близько 10,4 млн грн.

Одним із перших підприємств, яке звернулося до служби зайнятості Кіровоградщини стало КП «Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради.

Підприємство отримає одноразову допомогу на виплату заробітної плати 68 працівникам (медичної частини, спального корпусу та харчоблоку) на загальну суму майже 300 тис. грн.

«У закладі створені усі умови для досягнення повного відновлення, порушених внаслідок тієї чи іншої хвороби функцій, а також проведенню заходів з упередження недієздатності в період захворювання. Тому отримана допомога сприятиме, у першу чергу, збереженню робочих місць у період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, хоча й доведеться вимушено скоротити, передбачену законодавством тривалість робочого часу працівників», – стверджує Ю. Григораш.

Джерело: https://kid.dcz.gov.ua/


Читайте також: Портрет безробітного Кіровоградщини

Жінка зі Знам’янщини отримала почесне звання «Мати-героїня»

На Знам’янщині жодного нового випадку COVID-19, а також одна людина одужала

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges