90 підприємств Кіровоградської області отримали компенсації на період карантину
13.01.2021
Дев’яносто суб’єктів господарювання Кіровоградської області отримали одноразову грошову допомогу на період карантину, скориставшись президентською ініціативою.
Станом на сьогодні, виплати роботодавцям на період посиленого карантину здійснені на 100%. Це означає, що майже 2,5 тисячам найманих працівників передбачена компенсація. Всього сума нарахувань в області становить понад 10 мільйонів гривень.
Найбільшу суму отримало ТОВ «ВАТ ОЛІМП» – понад 3,5 мільйона гривень.
Також серед отримувачів виплат є, ПАТ «НВП «Радій», КП Знам'янська обласна бальнеологічна лікарня, ТОВ «ВКФ Спліт», ТДВ «Завод дозуючих автоматів», ТОВ «ЕТАЛ-КОНТАКТОР», ТОВ «Колос», ТОВ «Ємилівське ХПП».
Крім того, можливістю отримати компенсацію скористалися і редакції ЗМІ області. Серед них Долинське районне радіомовлення, «Трудівник Устинівщини», «Вечірня газета».
Всього роботодавці отримали близько 650 мільйонів гривень одноразової допомоги на період карантину в Україні.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: Коронавірус на Знам’янщині станом на 13 січня: 6 захворіло, 9 одужало
Хто станe старостами Знам’янської міської територіальної громади?
Укрзалізниця запускає чат-бот у Viber та Telegram з функцією продажу квитків
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість