Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

“За вислугу років” можуть претендувати деякі категорії пенсіонерів в Україні

22.11.2021

На збільшення щомісячних виплат, а саме надбавку “за вислугу років”, можуть претендувати деякі категорії пенсіонерів в Україні.

Надбавка за вислугу років надається зокрема: бухгалтерам, державним службовцям, медичним, педагогічним та іншим працівникам бюджетної сфери. Надбавка за вислугу років є однією зі складових заробітної плати і обов’язковою виплатою. Її розмір залежить від стажу на тій чи іншій посаді і встановлюється на підставі відповідних нормативно-правових документів. 

Кому і скільки можуть призначити надбавки Державним службовцям – 3% за кожен рік служби (але не більше 50% окладу). Педагогічним працівникам та науково-педагогічним працівникам, перелік яких можна подивитися тут – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%.

Медичним працівникам та фармацевтичним працівникам, які водять до переліку – дивитися тут – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%. Бібліотекарям, працівникам культури (театру, будинків культури, музеїв), фізичної культури і спорту – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%.

Працівникам соціального захисту населення, які входять до переліку тут – більше 3 років – 10%, більше 10 років – 20%, більше 20 років – 30%.

Оскільки доплата за вислугу років є обов’язковою виплатою працівникам бюджетної сфери, то її невиплата буде порушенням трудового законодавства, за яке роботодавець нестиме адміністративну відповідальність.

Чи можна отримувати пенсію і при цьому працювати У Пенсійному фонді уточнили, що пенсії за вислугу років призначаються тільки після виходу з роботи, яка дає право на цю пенсію.

Джерело - https://www.uarp.org/

Також читайте:КОРОНАВІРУС НА КІРОВОГРАДЩИНІ СТАНОМ НА 22 ЛИСТОПАДА: 190 ОСІБ ЗАХВОРІЛИ, 65 ОДУЖАЛИ, 3 ЛЕТАЛЬНІ ВИПАДКИ

У ЗНАМ’ЯНСЬКІЙ ТГ ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ДРУГОГО  ЕТАПУ ХII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЗНАВЦІВ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ П. ЯЦИКА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges