ТИСЯЧУ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ МОЖНА БУДЕ ВИТРАТИТИ НА ОСВІТУ ТА КОМУНАЛКУ
26.01.2022
Наразі виплатами за вакцинацію вже скористалися понад 7,5 млн українців.
В уряді планують розширити програму «єПідтримка» та дозволити українцям витрачати тисячу за вакцинацію на освітні та комунальні послуги. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
«З 24 січня Уряд розширив ініціативу на громадян віком від 60 років. Лише за 2 дні українці купили ліків за кошти програми єПідтримка на понад 6,5 млн грн. Надалі Уряд планує розширити програму на підлітків з одночасним додаванням до напрямків можливих витрат освітні послуги. Також за ініціативи Президента Володимира Зеленського плануємо розширити програму на комунальні послуги», – написав він у Telegram.
Додамо, що послугою «єПідтримки» вже скористалися понад 7,5 млн українців. На сьогодні витрачено 1,7 млрд грн.

Також читайте:
БІЙЦІ ДСНС КІРОВОГРАДЩИНИ НАДАЛИ ДОПОМОГУ ВОДІЯМ ТРЬОХ АВТОМОБІЛІВ У СКЛАДНИХ СИТУАЦІЯХ НА ДОРОГАХ
З ПОЧАТКУ РОКУ В УКРАЇНІ ЗДІЙСНЕНО 27 ТРАНСПЛАНТАЦІЙ
ШАХРАЇ ВIД IМЕНI ЛIСIВНИКIВ РОЗМIСТИЛИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДАЖ ДРОВ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість