komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Чи зменшиться розмір пенсії через воєнний стан

25.06.2022

У Верховній Раді зареєстрували проєкт змін до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Відповідно до нього, щоб розмір пенсії в майбутньому не зменшувався, період дії воєнного стану в Україні можна буде не включати до розрахунку.

В пояснювальній записці до проєкту зазначається, що через війну та російську агресію прибутки більшості громадян істотно зменшилися. В подальшому це може негативно вплинути на пенсійне забезпечення, коли страховий стаж буде відраховуватися для обчислення розміру пенсії.

Проєкт пропонує встановити таке: особа, яка звернеться за призначенням пенсійних виплат, може вибрати не враховувати дохід (заробітну плату) за період дії воєнного стану. Також можна виключити період страхового стажу протягом ціього терміну та три місяці після закінчення воєнного стану. Нагадаємо, згідно з Пенсійним фондом за I квартал 2022 року середній розмір пенсії виріс на 9,3% (на 378,92 гривень) і становить наразі до 4370,45 гривень.

ДЖЕРЕЛО: ТСН

Також читайте:

УКРПОШТА ВВОДИТЬ В ОБІГ НОВУ МАРКУ «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»

КУПУЙТЕ УКРАЇНСЬКІ ТОВАРИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges