komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Хто може дистанційно оформити пенсію під час війни

20.11.2022

В українців під час війни є можливість оформити пенсію дистанційно та автоматично почати отримувати її на свій рахунок. Розповідаємо, кому доступна послуга, як це зробити та які потрібні документи.

В Українське законодавство внесені зміни, які дозволяють подати заявку та оформити пенсію автоматично, не відвідуючи органи Пенсійного фонду України. Після цього нарахування пенсії починається автоматично після досягнення особи пенсійного віку.

Це можливо після прийняття Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, який врегулював у різних актах можливість та порядок подачі документів для автоматичного нарахування пенсії. З початком повномасштабної війни в Україні питання дистанційного обслуговування громадян набуло ще більшої актуальності.

Для отримання послуг дистанційно необхідно авторизуватись в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Проте, це можливо лише, якщо в Реєстрі застрахованих осіб є інформація про ваш страховий стаж до 2004 року включно.

Реєстрація пенсії автоматично можливо, якщо працівник або роботодавець перевели трудову книжку в електронну форму.

ДЖЕРЕЛО: BIZ.NV

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges