komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

На українців чекає переоформлення субсидій: що потрібно знати

13.04.2023

Квітень є останнім місяцем, у якому мешканці країни отримають раніше виділені субсидії. Саме тому потрібно знати, що робити, щоб і надалі отримувати субсидії у новому сезоні.

Українці, які отримують субсидію, можуть втратити її, якщо у них з'явилися борги з оплати комуналки. Щоб не втратити допомоги від держави, заборгованості потрібно погасити цього місяця.

Для всіх домогосподарств, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, терміни закінчуються у квітні 2023 року, тому отримувачі субсидії мають сплатити борги до травня поточного року.

Якщо заборгованість прострочена більш як на три місяці, строк позовної давності ще не минув і загальна сума перевищує 680 грн., житлову субсидію не нарахують. У той час як правила оплати комуналки стали більш лояльними під час військового стану (боржників не штрафують і надання супутніх послуг не припиняється), є ймовірність, що комунальні послуги, що субсидуються, можна втратити у разі несплати .

Джерело - https://www.uarp.org/news/

Також читайте:  РЕЦЕПТИ ЗНАМ’ЯНСЬКИХ  ВЕЛИКОДНІХ ПАСОК, ЯКІ ВДАЮТЬСЯ ЗАВЖДИ (ЧАСТИНА ДРУГА)

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges