Воїни привітали з Новим роком вихованців інтернату у Знам'янці
1.01.2025
Бійці 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка зробили новорічний подарунок для мешканців Знам’янського психоневрологічного інтернату.
Військові передали дітям та дорослим з інвалідністю солодощі, військові трофеї, амуніцію, власні талісмани та розписаний українськими захисниками прапор України.
Ті ж, у свою чергу, підготували для військових концертну програму.

Повідомляє https://persha.kr.ua/ з посиланням на пресцентр ЗСУ
Також читайте: Рятувальники ліквідували пожежу у с. Дмитрівка
Більше новин - https://komora.info/
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість