Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди, Новина дня

4 безкоштовних онлайн-курси з підготовки до ЗНО (частина перша)

04.05.2017 

28 квітня всі учасники ЗНО-2017 вже отримали запрошення-перепустки із зазначенням місця та часу тестування з обраних ними навчальних предметів. Підготовка до ЗНО непокоїть та змушує не спати ночами як абітурієнтів, так і їхніх батьків. Більшість школярів ходять на додаткові заняття та до репетиторів з відповідних предметів, однак є простіші та цікавіші способи підготовки – безкоштовні онлайн-курси. Сьогодні для наших читачів розповідь про перші два.

Prometheus  (https://prometheus.org.ua/zno/)

Вже другий рік поспіль онлайн-платформа Prometheus має низку курсів для школярів, які хочуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. Доступні курси з точних наук (математики, фізики та хімії) та мов (українська і англійська). Читають курси викладачі Одеського національного університету ім. І.Мечникова, Одеського національного медичного університету, а також шкільні вчителі.

ilearn (http://ilearn.org.ua/)

Український стартап від громадської спілки "Освіторія", яка займається освітньою реформою в Україні. Активісти та викладачі організації вирішили створити ці курси після того, як допомогли підготуватися до ЗНО дітям з чернігівського інтернату й були вражені результатами (як по скайпу за короткий час цим дітям вдалося поступити до Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана). Доступні з української мови та літератури, англійської, математики та історії України. Є відеолекції (117), тести, матеріали для самопідготовки та вебінари із викладачами.

http://life.pravda.com.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges