Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Михайло Шевченко: від кубика Рубика до перемог в олімпіадах

31.01.2018

Творчість і талант учня 8-го класу  ЗШ № 1 ім. Т. Шевченка (м. Знам’янка)   Михайла Шевченка спокійні і виважені, як і сам Михайло. Він неговіркий, але у його розмові відчувається впевненість у тому,  про  що він говорить, і в що він вірить і мріє… 

 Цього року, здобувши друге місце на обласній олімпіаді з хімії, Михайло Шевченко розповідає, що захоплення цією наукою у нього давно, і передувала цьому цікава історія. Колись, ще у п’ятому класі, він запитав у мами Оксани, вчителя хімії, як самостійно виростити кристали? Маючи вдома міні лабораторію «Юний хімік»,  втілити задум у життя  було питання часу. Михайло ділиться спогадами: « Я побачив в інтернеті гарні кристали,  захотів мати такі самі вдома і моя мама мені допомогла в цьому. Ми взяли мідний купорос і провели певні хімічні реакції. Через тиждень я мав вже власний кристал, який дуже гарний і я досі його зберігаю.»

Захоплення Михайла Шевченка сягають далеко за межі хімії. Він мріє про професійне програмування, а ще вчиться  цьому у обласній дистанційній школі програмування «Ш++». А ще багато років поспіль його захоплення – колекція кубиків Рубиків (понад 10). Окремі з них він складає за кілька секунд, а найскладніші  є на 7 складів. Минулого року, отримавши премію за перше місце в обласній олімпіаді з хімії,  Михайло не вагаючись придбав собі чергового кубика Рубика для професійного складання, де налаштовуються швидкості крутіння.

  • Для мене хімія – це логіка і швидше математика, ніж щось інше,– ділиться Михайло, - я хочу стати програмістом, тому це важливо. Коли  є вільний час, я як і багато моїх одноліток, граю в ігри на комп’ютері в танчики, так я відпочиваю. Змалечку я складаю головоломки. Я дорослішаю і разом з цим змінюються мої інтереси.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges