Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Юна розумниця зі Знам’янки стала кращою на обласному конкурсі ім. П. Яцика

2.02.2018

Учениця 4-А класу ЗШ I-IIIступенів №1 ім. Т. Шевченка знам’янчанка Юліана Цанга стала першою серед діток своєї вікової категорії на III- му обласному етапі 18-го Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. 

Тендітна,  дуже сором’язлива Юліана має грунтовні знання з рідної мови. Вона дуже вміло може визначати частини мови, розбирати слова за будовою. Її надійна помічниця у справі вивчення української вчитель початкових класів Олена Петрівна Сірук.

  • Під час конкурсу я очікувала, що завдання будуть складнішими, - розповідає Юліана, - учасники складали текст, пояснювали значення фразеологізмів, складали речення зі словами у прямому і переносному значенні тощо. Я відчувала, що виконую завдання правильно.

Далі перед юною розумницею участь у четвертому всеукраїнському рівні конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Вона пообіцяла собі, що буде наполегливо готуватись разом зі своєю вчителькою. Щодо успіхів вихованки Олена Петрівна говорить: «Не кожна дитина візьметься за участь у конкурсах такого рівня. Ми з Юліаною вчимося складати тексти, виконувати творчі завдання на випередження, теми 5-го класу. Мені дуже приємно, що ця дівчинка все сприймає як губочка, все розуміє з півслова.»

Чи багато  діток 10 років розмовляють українською? Якщо говорити про Знам’янку – небагато, вчителі початкових класів кажуть, що приблизно четверта частина учнів вільно володіє розмовною рідною мовою і спілкується нею не тільки на уроках.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges