Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

ІРИНА САВЛУК:«МОЇ ПЕРЕМОГИ НА ОЛІМПІАДАХ – ЦЕ ПОДЯКА УЧИТЕЛЯМ ЗА ЇХ ПРАЦЮ»

16.02.2018

Ірина Савлук – шістнадцятирічна дівчина, яка кожного року, починаючи з початкової школи, має щонайменше три  перемоги у різних олімпіадах. У чому секрет успіху учениці ЗЗСО (заклад загальної середньої освіти) № 4? Про це нам розповіла  Ірина:

  • Іро, коли Ви почали брати участь в олімпіадах і які маєте перемоги?
  • Починаючи з третього класу, я випробувала себе у міських та шкільних олімпіадах. Для мене це  ніби особливий зріз знань та самоствердження у тому, що я можу досягти чогось сама.  Кожного року  я маю принаймні  одну перемогу на міському рівні.  Наприклад, у конкурсі з української мови імені Петра Яцика   постійно здобуваю третє чи інше призове місце.  До речі, це був один з моїх найперших конкурсів.
  • У олімпіадах з яких предметів Ви  найчастіше берете участь?
  • Найчастіше це конкурс ім. Петра Яцика, географія, біологія. У цих предметах я легко здобуваю перемогу. І цього року маю  перше місце по місту з біології, якщо буде можливість, то поїду представляти Знам’янку в області.
  • Розкажіть про останні свої перемоги?
  • Маю призові місця (міського рівня) з чотирьох предметних олімпіад: фізика – третє місце, екологія – третє  місце, конкурс імені Петра Яцика – перше місце і біологія – перше.  У минулому році представляла Знам’янку  в області  з біології, але мені трохи не вистачило балів до третього місця.
  • Що дає Вам участь в олімпіадах?
  • Мій власний розвиток: я завжди до них готуюсь, тож отримую додаткові знання. Але, як відомо, всього не вивчиш, і тому  іноді мені допомагає логічне мислення. Але я точно знаю, що мої перемоги на олімпіадах -  подяка моїм вчителям за їх працю. Мені дуже хочеться, щоб вони гордилися тим,  чому мене навчили.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges