Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

АНАСТАСІЯ ШПАЧЕНКО: «ДЛЯ МЕНЕ ТАНЦІ – ЦЕ ІНШИЙ ВИМІР ЖИТТЯ»

1.03.2018

Анастасія  Шпаченко – учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 2 – ліцей» вже десять років має особливі стосунки з …танцями. Для дівчини  рухи під мелодію – це прояв свого внутрішнього «Я» та спосіб донести важливе до людей.  Для нашого видання Анастасія погодилась розповісти, як почалася її любов до такого гарного мистецтва:

  • Що для Вас танець?
  • У танці я можу показати свої почуття, емоції і донести їх до людей. Коли я приходжу на тренування, то ніби «переключаюся» і переходжу у інший вимір. Я відчуваю задоволення, як я володію своїм тілом. Я знаю, що через рухи, поєднані з музикою, я можу розповісти багато історій, де  не треба слів. У танці я забуваю про все: проблеми, якісь невирішені питання.
  • Як Ви почали танцювати?
  • «Занурення у танець» зі мною сталося у шість років. Тоді я брала участь у конкурсі «Міні-міс Знам’янки-2007» і готувалася на конкурс талантів, де вивчила базові рухи. Саме після конкурсу, у якому посіла друге місце, я записалася до колективу «Екстраверт», де і танцюю до нині.
  • У Вас є свій сольний танець? Чи це великий крок у Вашому захоплені?
  • Мій сольний танок називається «Дорожите счастьем». Танець розповідає про те, як цінити кожен момент життя і любити його дрібниці. Для мене це великий крок у танцях. Коли ти виходиш на сцену один (без свого колективу), то це досвід та відповідальність. А ще ти повинен ніби «перемикнути» щось у собі, бо танок має нести повідомлення до людей і їх аплодисменти – то найвища нагорода.
  • Розкажіть про свої перемоги?
  • Перемог, звісно, дуже багато. Усі у нашому місті знають колектив «Екстраверт». Але найбільше мені запам’яталися танцювальні змагання у м. Олександрії, де ми вибороли  Гран-прі. Окрім того,  все життя я пам’ятатиму  перший виступ у м. Дніпро. Тоді ми показували два танці «Диско» і «Самовар». Звісно, наші вміння були початковими, але досить відповідально змагатися з колективами з  усієї України. Тоді ми посіли друге місце. Останній конкурс, на який ми їздили до Києва,  приніс нам друге місце у 2016-му році. 

Буває так, що історії повторюються. І вже дорослою Анастасія знову взяла участь у конкурсі «Міс  Знам’янка-2016». Саме конкурс талантів допоміг їй зачарувати журі і глядача, і дівчина посіла перше місце.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges