Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Кращі знавці української мови навчаються у школі ім. Т. Шевченка м. Знам’янки

23.03.2018

Володарка другого місця обласної олімпіади з української мови та літератури, переможниця ІІІ (обласного) етапу  конкурсу української мови імені Петра Яцика, переможниця ІІ етапу, учасниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Літературна творчість» ― Анна Холявінська, учениця 9-А класу ЗШ №1 ім. Т. Шевченка. Про свої досягнення Анна поділилась з KOMORA.INFO. 

Анно, Вашим успіхам у конкурсах такого рівня передувала тривала підготовка, на чому робили акценти?

- Мої досягнення такого рівня не вперше: у 4 та в 7 класі у моєму власному кошику досягнень уже були перші місця міського  етапу в олімпіаді з української мови і літератури та конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, але тоді, мабуть, з недовірою поставились до учениці "маленької" школи,  і тільки у дев’ятому  класі я взяла участь у олімпіаді обласного рівня.  Справді, цьому передувала тривала підготовка. Разом з моєю вчителькою з української мови та літератури Тетяною Василівною Дубок ми дуже активно і  наполегливо повторили програмовий матеріал попередніх років, а також пройшли випереджувальне навчання.

- Як ти оцінюєш рівень складності завдань олімпіади обласного рівня?

- Учасникам міського етапу олімпіади з української мови та літератури були запропоновані завдання, досить складні граматично, тому, якщо порівнювати цей аспект завдань, обласні  для мене були легшими. Мабуть, дякуючи чудовому наставнику та натхненнику, Тетяні Василівні Дубок, олімпіада була написана на одному подиху.

-  Конкурс імені Петра Яцика для тебе теж став дебютним?

- Так, але завдання були досить каверзні. Проаналізувавши роботу, побачила можливі помилки. Для мене було приємною несподіванкою стати переможницею престижного конкурсу.

Після участі у таких мовознавчих конкурсах, які ти для себе зробила висновки?

- Навіть неочікувано для себе переосмислила своє ставлення до вивчення мови та літератури і, поряд з іншими предметами, вивчення української мови та літератури стає на чільне місце у моєму шкільному житті.

Анно, а ти спілкуєшся зазвичай українською?

― Так, намагаюсь говорити тільки українською, але, на жаль, не володію нею досконало, тому маю розмовну мову. Я знаю точно, що вдосконалення мови допоможе кожному в повсякденні і у майбутній професії, хоч і не знаю напевне, який напрямок професійної діяльності оберу.

Дякуємо за розмову.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges