Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Санаторно-курортне оздоровлення дітей до 7 років загиблих учасників АТО

6.04.2018

Під час засідання Знам’янського виконкому, 5 квітня, був затверджений порядок санаторно-курортного оздоровлення дітей віком до 7 років у супроводі одного дорослого з числа сімей загиблих учасників АТО. Начальниця управління соцзахисту Алла Волошошина зазначила, що на території міста Знам′янка, смт Знам′янка Друга та сел. Водянезареєстровані та постійно проживають четверо таких дітей. У міському бюджеті на це передбачено 60 тис. грн.

Забезпечення санаторно-курортними путівками дітей віком до 7 років у супроводі одного дорослого з числа сімей загиблих учасників АТО здійснюється  шляхом  придбання санаторно-курортних путівок у рамках реалізації Програми соціального захисту населення міста Знам’янка на 2018-2020 роки. Управління соціального захисту населенняЗнам′янського міськвиконкому проводить закупівлю санаторно-курортних путівок шляхом укладення трьохсторонньої угоди із санаторно-курортним закладом, управлінням та одним із дорослих членів сім′ї загиблого учасника АТО, який буде супроводжувати дитину до 7 років.Санаторно-курортна путівка видається строком не більше 21 календарного дня. Оздоровлення буде відбуватися лише в тих санаторно-курортних закладах України, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Для постановки на чергу з метою отримання санаторно-курортної путівки один із дорослих членів сім′ї загиблого учасника АТО подає до управління заяву, для якої має додати перелік документів.

Видача санаторно-курортних путівок проводиться відповідно до встановленої черги, по мірі закупівлі путівок.

Відшкодування витрат за проїзд до санаторно-курортного закладу та в зворотному напрямку, за доплату, пов’язану з поліпшенням умов проживання в санаторно-курортному закладі, та за продовження терміну оздоровлення, не здійснюється.

У разі, якщо родина загиблого учасника АТО, де є дитина до 7 років, не скористалася санаторно-курортною путівкою в поточному році, грошова компенсація за невикористану санаторно-курортну путівку не виплачується.

Родина загиблого учасника АТО, де є дитина до 7 років, має право на безоплатне забезпечення санаторно-курортною путівкою до санаторно-курортного закладу один раз на  рік.

Відшкодування вартості санаторно-курортного оздоровлення здійснюється управлінням шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених угод та актів виконаних робіт.

Наталка Хандусенко

 

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges