Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Люди

Що необхідно знати знам’янчанам про національну кампанію «Обери собі лікаря»

8.04.2018

З 1 квітня розпочалась національна кампанія з вибору лікаря: пацієнти обирають терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів (підписання декларацій).

Закладом, який надає первинну медичну допомогу жителям м.Знам’янка та Знам’янського району, є комунальний заклад «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», в склад якого входять усі амбулаторії району та м. Знам’янка.

 Заклад підключився до електронної системи охорони здоров’я

 ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

для підписання декларації пацієнтів з лікарем:

КРОК 1: Зверніться у медичний заклад (амбулаторію, яка обслуговує населення Вашого населеного пункту), де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким Ви бажаєте підписати декларацію. Вам у цьому допоможе наліпка «Тут можна обрати свого лікаря». Доросла людина може обрати собі терапевта, для дитини – педіатра. 

Список лікарів комунального закладу «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (http://zn.kr-admin.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/spisok-likariv-do.pdf)

КРОК 2: Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і, в разі наявності, мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років – візьміть також свідоцтво про народження дитини.

КРОК 3: Уповноважений працівник медичного закладу (працівник реєстратури, медсестра або лікар) введе Ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС із кодом, у разі наявності мобільного телефону. Повідомте цей код працівнику закладу.

КРОК 4: З електронної системи роздруковується декларація з Вашими даними. Уважно перевірте, чи всі Ваші дані правильні. Якщо потрібно, працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один Ви забираєте із собою, інший – залишається у медичному закладі.

КРОК 5: Працівник закладу підтверджує Вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Тепер Ви зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я.

http://zn.kr-admin.gov.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges