Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Антон Кравченко: «Я захоплююсь стрільбою з наймолодшого віку»

4.05.2018

У час, коли на сході країни йде війна доволі часто ми чуємо про патріотизм дорослих, виховання такого почуття у дітей стало не просто актуальним, а першочерговим. Вже не замовчується, що треба вміти влучно стріляти чи мати гарну фізичну форму, а ще хотіти стати успішним у військовій справі. Знайомтесь - знам’янчанин Антон Кравченко саме такий! 

Зараз йому сімнадцять і він учень 10-го класу ЗШ№1 ім. Т. Шевченка, а рівно десять років тому  він був хлопчиком, якому вперше, під суворим наглядом брат Євген дозволив взяти до рук пневматичну гвинтівку.

  • Я захоплююсь стрільбою з наймолодшого віку, - розповідає Антон, - зараз маю сім нагород різного рівня саме за участь у військових багатоборствах центральної України. Перша нагорода була міського рівня під час щорічних військово-спортивних багатоборств, де виборов третє місце. Взимку був на змаганнях в Олександрії, там став серед кращих з 88 учасників, привіз дві медалі за стрільбу лежачи і стоячи (два других місця). Наприкінці квітня, знову під час змагань у Знам’янці, серед 120 учасників я став третім. Ось знову  5 травня у складі збірної їду на чергові змагання в Олександрівку.

Про своє захоплення Антон раніше нікому не казав, адже до 10-го класу не було нагоди показати навички десятиріччя тренувань. А почалось все з перегляду тематичних програм про мисливство на каналі Discovery, а потім захотілось спробувати і самому.  Майже щодня він тренується, а ще мріє стати військовим або працювати у сучасній поліції.

  • Я дуже дякую директору школи Наталії Солонько та керівнику Знам’янського спортивно-технічого клубу Товариства сприяння оборони України Володимиру Колебіденку, які мене підтримують, і заохочують всі мої старання, - ділиться Антон Кравченко.- Я поки що не маю права мати власну зброю, але думаю колись обов’язково матиму пістолет Макарова, поки що тренуюсь, і ще я багато читаю з інтернету про види зброї, вчу теорію про крупнокаліберні і малокаліберні автомати.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges