Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Олена Соболь: «Люблю робити своїх клієнток щасливими»

10.05.2018

Олена Соболь, майстриня з манікюру, добре відома в нашому місті. Хоча за освітою вона економіст, хобі дарувати жінкам радість, роблячи їх нігтики гарними, перевершило любов до цифр та точних наук. Це історія людини, яка не побоялася ризикнути залишити стабільну роботу і зайнятися улюбленою справою. Як говорить сама майстриня: «Якщо виникає питання: придбати для себе нову сукню або новинки для манікюру, я завжди виберу останнє.» Це й не дивно, тому що Олена віддана своїй улюбленій роботі. На її думку, в будь-якій справі головне - постійний розвиток, тому вона часто відвідує різні виставки та форуми, бере учать у майстер-класах та конкурсах. Її роботи перемагають на всеукраїнському рівні. Навіть має досвід спонсорської діяльності.

«Перший професійний манікюр, а в той час було модно «нарощувати» нігті, я робила своїм подружкам, - згадує Олена, - вони мене умовили придбати все необхідне для цього, мовляв: «Скільки можна фарбувати звичайними лаками, у тебе дуже гарно виходить і слід переходити вже на новий рівень. Ми не хочемо ходити до салонів, а хочемо ходити до тебе.» Завдяки їм, я почала займатися цим професійно. Придбала весь необхідний матеріал, а це чималі кошти. Перші нарощувані нігті я робила подружці протягом шести годин, тоді я пожалкувала, що замислила цим займатися. З часом мода на натуральну довжину та гель-лаки витиснула нарощувані нігті. Я почала займатися лише покриттям гель-лаками та нанесенням малюнків.»

  • Скільки років Ви займаєтеся манікюром професійно?
  • Вже понад сім років. Але любов до фарбування нігтів з’явилася ще у школі. Перші малюнки робила звичайними лаками, використовуючи сірники, зубочистки та голки. Це було складно, тому що звичайний лак швидко висихає та його не можливо підправити. Усе потрібно було робити швидко й у мене вистачало терпіння для цього. А зараз дівчата згадують: «А пам’ятаєш як ти мені фарбувала нігті на весілля?».
  • Наскільки для Вас важливий саморозвиток?
  • Який би ти не мав досвід у своїй справі, є завжди куди розвиватися. Майже кожні три місяці я відвідую курси, семінари, виставки та форуми. Інтернет є гарним джерелом вдосконалення своєї майстерності теж: он-лайн тренінги, марафони. Все це стимулює бути кращим та надихає на нові ідеї. З останніх – це семінар в Києві, 18 квітня, який проводила талановита майстриня Наталія Оленчик, з якою познайомилася на виставці.

  • Які курси Вам запам’яталися найбільше й чому?
  • У 2015 році я була на курсах Юлії Герус, м. Вінниця. У той час вона лише починала працювати як інструктор-викладач. Ця людина мене вразила своїм позитивом, вона просто заряджала людей навколо себе енергією. Я готова була добами не спати, щоб спробувати все, чому вона нас навчила. Вона мене надихнула на ще більший ентузіазм щодо подальшого навчання. Зараз вона дуже відома, почала випускати власну продукцію, і я пишаюся, що відвідала її курси.

Для когось робити манікюр здається монотонною справою, але не для Олени: «Займатися манікюром – це різноманітність: кожна клієнтка має свій власний смак і різний настрій, а значить щогодини в мене змінюється напрямок роботи. Також різноманітність у спілкуванні. А ще бувають своєрідні виклики: коли приходить клієнтка вже з готовою ідею для манікюру, а вона доволі складна, і я маю втілити її в життя. Коли ти любиш свою роботу, про ніяку монотонність не може йти і мови, навіть дванадцятигодинний робочий день тебе не лякає. Сьогодні, наприклад, я спеціально прийшла раніше на дві години, щоб спробувати нову техніку «Candyball», яку я зараз  опановую. Це новинка, яка з’явилася декілька днів тому в Інтернеті. Я продивилася навчальні відео, а тепер практикуюся.  Після робочого дня я часто продивляюся Інтернет, щоб дізнатися про різні нововведення у сфері манікюру. А взагалі, ідеї щодо малюнків приходять зненацька, наприклад, буває так, що подивишся на малюнок шпалер і розумієш, що його можна зробити на нігтиках.»

Олена Соболь має перемоги на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Щотижня редакція міжнародного проекту Nailsoftheday.сom визнає три найкращі роботи. У лютому знам’янська майстриня отримала нагороду «Вибір редакції Nailsoftheday.сom», а це означає, що Оленина робота назавжди увійде до історії міжнародного проекту. Також її іншу роботу опублікують у всеукраїнському журналі «Nails&Hands». Як нагороду від журналу,  Олена отримала запрошення на триденний форум професіоналів нігтьової індустрії, який відбувся в місті Київ у березні 2018 року. Минулого року Олена стала одним зі спонсорів гри “ЩО? ДЕ? КОЛИ?», яку проводив Знам’янський осередок ВМГО «ФРІ», який нагородив її Подякою на знак вдячності за допомогу в проведенні гри. 

«Мої клієнтки приходять до мене з надією на диво і ми його створюємо разом, вигадуємо та удосконалюємо ідеї, - говорить Олена про найголовніше у своїй роботі. - Коли від мене мої дівчата йдуть з посмішками від щастя, я відчуваю себе щасливішою теж. Те відчуття, що я це зробила - не передати словами. А також під час манікюру мої клієнтки відволікаються від буденних справ, не треба нікуди поспішати, за ці півтори години можна розслабитися. Найважливіше те, що гарний манікюр надає відчуття жіночності, робить жінку привабливішою та впевненою в собі.»

Олена Соболь: тел. 0669637599, https://www.facebook.com/AsobolNails/  

Матеріал створений на правах реклами.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges