Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

В середньому користувач проводить в інтернеті чверть доби – дослідження

1.06.2018

У 2017 році дорослі користувачі проводили в мережі близько 5,9 годин. Про це свідчать дані дослідження "Internet Trends - 2018" аналітика Мері Мікер. Відзначається, що в день середньостатистичний користувач проводить 3,3 години з мобільних пристроїв, 2,1 години - з десктопів і ноутбуків, та 0,6 години - з інших пристроїв.

Цей показник на 0,3 години більше, ніж, наприклад, в 2016 році, і більш ніж в 2 рази більше (на 3,2 години), ніж в 2007 році.

Раніше повідомлялось, що кількість підключених до інтернету та соцмереж користувачів у світі зростає. Таку інформацію оприлюднило міжнародне агенство "We are social", що спеціалізується на дослідженнях в сфері медіа, у звіті "Digital in 2018". За даними звіту, в світі налічується 7,593 млрд осіб. З них до мережі інтернет підключені 4 мільярда, що становить 53% населення.

Також стало відомо, що 25,59 мільйона українців користуються мережею інтернет, що становить 58% населення країни (теж за даними міжнародного агентства  "We are social"). За даними звіту, в Україні проживає 44,12 млн осіб. 25,59 млн з них користуються інтернетом, що становить 58% населення.

Джерело: https://www.epravda.com.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges