Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

ВАЛЕРІЯ ВЕЛИКА: «БАЖАННЯ ТА ТРОХИ НАПОЛЕГЛИВОСТІ - І ВСЕ ВДАЄТЬСЯ»

04.06.2018

Валерія Велика – учениця НВК «Знам’янська школа І – ІІІ ступенів № 2 – ліцей», дівчинка,  яка встигає всюди і перемагає. Вона і на Фестивалі юних дружин пожежних , і у конкурсах проектів,  і володарка звання «Людина року-2016. Молодь Знам’янщини». Як це все їй вдається? Дівчина поділилася з нашим виданням:

  • Як ти стала такою активною у молодіжному суспільстві міста?
  • Ще з дитинства я дуже активна особистість, а в нашій школі добре працює шкільне самоврядування,  тому мої викладачі зорієнтували мою активність у потрібне русло (за що я  їм дуже вдячна ),  а далі просто бажання та трохи наполегливості.
  • Що ти вважаєш найбільшим досягненням у своєму житті?
  • Найбільшим досягненням моєї активності я вважаю результативну роботу у волонтерській діяльності. Обійми та посмішки діток,  яким ми надавали допомогу, не можна порівняти ні з чим у житті.  Саме завдяки моїм досягненням та роботі над собою я притягую яскравих та світлих людей.
  • Як вдається поєднувати навчання, танцювальне захоплення та всебічну громадську діяльність?
  • Ще з початкової школи маю активний спосіб життя: кожен день додаткові заняття або спортивна секція, а іноді і те,  і друге, а також  фітнес на кінець дня у додаток. Я звикла до такого швидкого темпу, тому   не відчуваю втоми. Я не відмінниця у школі, але навчаюся добре.   Поєднувати усе це мені вдається  тому, що все  сплановано погодинно і потижнево, такий собі тайм-менеджмент. Ще, звісно, постійна робота і рух.
  • Чи бачиш ти себе активісткою у майбутньому? Політиком чи громадським діячем?
  • Найближчими планами на майбутню громадську діяльність - є студрада. Далі мені важко будувати, щось загадувати, адже маю мінливі смаки та уподобання. Але, що можу сказати точно, то це те, що я  зовсім не бачу себе в лавах  політичних діячів.  Адже,  дитяче самоврядування - це безхабарна добра гра,  яка допомагає молоді утвердити себе, як громадянина, показати свої амбіції та навички, а професія така, як депутат, має багато надлишків  і не завжди гарних .

Валерія  дуже активна дівчина і у складі команди своєї школи має перемоги у конкурсах різних рівнів: міський конкурс «Багатолика Європа»,  Фестиваль юних дружин пожежних,  міський чемпіонат інтелектуальних ігор серед школярів,  та ін..  Окрім того, дівчина має подяку за активну участь у шкільному клубі «Меридіан», переможниця конкурсу малюнків «Крани Європи очима дітей»,  також вона посіла друге місце у міському конкурсі художньої вишивки «Святий Миколай, нас оберігай» та ін..

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges