ЗНАМ’ЯНЧАНИ! НА ПЕРЕДОВІЙ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
5.06.2018
Усі ми знаємо, як багато для наших воїнів робить ГО «Майдан» та його волонтери і волонтерки. Сьогодні на передовій знову потрібна допомога:
- Ніби зовсім недавно гула за вікном завірюха, а сьогодні вже літо вітає нас першими фруктами. Незабаром підуть яблука, абрикоси... Наша земля щедра на такі природні вітаміни. Коли будете їх смакувати, шановні знам'янчани, то згадайте за хлопців, що зараз на передовій під обстрілами! Дуже просимо поділись з ними дарами літа! Сьогодні перші "вітамінні" посилки вже відправлено нашим захисникам. Готуємо наступні відправлення - долучайтеся ! – говорить керівниця ГО «Майдан» Наталія Тишкевич.
Нашим воїнам завжди потрібні маскувальні сітки. Взимку - білі, навесні - чорно-сірі, влітку- зелені, жовтуваті або коричневі. Детальніше розповідає пані Наталія:
- Під час навчального року всі школи Знам'янки плели сітки. Але незабаром канікули, а тому шкільні коридори до вересня спорожніють. Саме тому, вчителька загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Лариса Лук’яненко організувала плетіння маскувальних сіток у себе вдома. Сьогодні перша сіточка відправлена на Селідово. А замовлення все надходять і надходять ... Тому щиро дякуємо усім, хто приходить плести сітки!
ВОЛОНТЕРАМ ДУЖЕ ПОТРІБНІ БУДЬ-ЯКІ ОБРІЗКИ ТКАНИН ВСІХ ВІДТІНКІВ ЗЕЛЕНОГО. Адреса волонтерського центру – вул. Грушевського, 45. Шановні знам'янчани! Не будьте байдужими! Допоможіть нашим воїнам та волонтерам!
Ольга Полякова
За матеріалами ГО «Майдан»
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість