Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Скільки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у Кіровоградській області?

5.06.2018

Протягом 2018 року до служб у справах дітей області надійшло 269 повідомлень про здійснення перевірок умов утримання та проживання дітей та стану виконання їх батьками обов’язків щодо виховання. За результатами здійснених перевірок, уперше поставлено на облік служб 232 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Загалом на 1 червня цього року на обліку перебуває 2432 таких дитини.

З метою раннього виявлення неблагополуччя в родині і надання їй допомоги, щоб у майбутньому запобігти соціальному сирітству, в області щотижня проводяться профілактичні рейди. Цього року проведено 1072 таких рейди, під час яких виявлено 215 дітей, які потребували соціального захисту, 78 вилучили із родин, оскільки була загроза їх життю та здоров'ю.

Службою у справах дітей також проведено понад 2 тисячі перевірок умов проживання дітей у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків. За результатами перевірок батькам винесені відповідні попередження та притягнуто до адміністративної відповідальності. До того ж, 70 батьків позбавлено батьківських прав відносно 61 дитини, а 23 дитини відібрано у батьків без позбавлення батьківських прав на 1 рік. Сім’ї, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, перебувають під соціальним супроводом центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З метою запобігання соціальному сирітству, в області запроваджено нову соціальну послугу патронатної родини. Нині в області функціонує 2 таких родини, у яких протягом року перебували 7 дітей. На сьогодні в них виховується 4 дитини, а 3 було повернуто в біологічну сім’ю. Невдовзі в області буде створено ще 8 патронатних родин. Допомога на дітей та оплата послуг патронатного вихователя здійснюється за рахунок субвенції з держбюджету.

Цього року в області статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, набули 124 особи. 114 дітей було охоплено сімейними формами виховання: 11 усиновлено, 67 передано під опіку і піклування, 5 повернуто у біологічні сім’ї. Також протягом 2018 року на Кіровоградщині створено 3 дитбудинки сімейного типу та 2 прийомні сім’ї, до яких влаштовано 31 дитину. Загалом в області сімейними формами виховання охоплено 2797 дітей зазначеної категорії (94%).

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges