Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Дар’я Печонкіна: «Є уявлення – є проект!»

9.08.2018

Знам’янчанка Дар’я Печонкіна, яка тільки закінчила 9 клас однієї зі шкіл міста, вирішила зробити виклик у першу чергу собі, і побороти страхи провінційності містечка, нерішучості і сором’язливості. Випробовування вона обрала не з легких – участь у відборі до «Школи успіху» для підлітків, де з 3 тис. заявок виборола шанс стати учасником. 

Освітній проект для активних підлітків 14-16 років з усієї України «Школа успіху» -  це безкоштовний літній проект, покликаний розкрити особистісний потенціал у підлітків і розвивати навички самостійних активних дій та відповідальної й цілеспрямованої поведінки. З 2011 року Klitschko Foundation започаткував цей проект. Для підлітків - то унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети, тобто,  власний проект. Знань  з менеджменту, піару, комунікації, роботі зі ЗМІ юнаків та дівчат ніде спеціально  не вчать, шкільна програма не передбачає такі уроки, а ідей та бажання їх втілювати у молоді  дуже багато.

  • Я дізналась про цей конкурсний відбір від подруги, яка брала участь у проекті у 2014-му році, - розповідає Дар’я. – Я заповнила анкету на сайті Klitschko Foundation та відправила відео, де презентувала себе. За місяць отримала перші результати, де з 3 тис. заявок була відібрана до 300 учасників. У другому етапі треба було пройти співбесіду телефоном, мені ставили запитання, іноді навіть провокативні на моє вміння виходити зі складних ситуацій, але якраз  відповіді стали ключиком до відбору. Сотню кращих обрали ще через місяць, мені пощастило,  і я теж була серед них.

Виконання додаткових практичних завдань теж стало передумовою участі у конкурсі. Пройшовши всі випробування, учасники взялись за головне – розробку концепції вже власного майбутнього проекту. Бажання Дар’ї зробити проект на рівні Знам’янки, де б успішні люди поділились секретами своєї кар’єри. Саме тому на усіх юних знам’янчан вже за кілька місяців чекає власна «Школа успіху м. Знам’янка» від  Дар’ї Печонкіної, де дівчина виступить координатором навколо ідеї допомогти іншим стати успішними.

У фейсбуці на сьогодні створено групу  «Школа успіху м. Знам’янка» https://www.facebook.com/groups/2116304341991650/. Усі охочі можуть вже зараз доєднуватись до цієї групи і тримати на пульсі старт проекту. Розпочнеться спілкування з учасниками групи з анкетування, де буде визначено зацікавлених у проекті.

  • До нас приходило на лекції дуже багато успішних людей. Серед них, наприклад, Марія Тимошенко, яка поділилась, як вести сторінки у соцмережах, як створити гарний сайт та зробити йому промо, - розповідає Дар’я Печонкіна, – також ми відвідали справжню студію, де знімається реклама - Depositphotos, ми побували на головному відділенні «Нової Пошти» у Києві, побачили систему роботи цього величезного підприємства. Незабутнім став і візит на ТРК «Україна», де у студії  щодня відбуваються зйомки програми «События» і познайомились з ведучим Віталієм Школьним. У нас лишились дуже приємні і інші знайомства та тепер ми товаришуємо з дівчатами-учасницями з усієї країни.

По закінченню проекту юна знам’янчанка націлена передати свої знання іншим, адже, на жаль,  у Знам’янці немає можливостей безкоштовно навчатись молоді зі створення власних проектів та втілення будь-яких ідей. Від  бажання щось створити, започаткувати, втілити в життя до реальних результатів не така довга дорога, варто знати механізми, які один за одним  реалізують в життя наміри людей. І не треба вагатись через вік чи відсутність необхідних знань.

  • По закінченню проекту я зрозуміла, що боятися – це така штука, яка завжди заважає, і коли думаєш, що не впевнений у своїх силах, треба завжди пробувати. Я пишаюсь тим, що у мене вийшло, тому хочу цю впевненість передати іншим, - додала Дар’я, - навіть якщо щось не вдається, то є досвід, який дуже корисний і вчить нас. Є уявлення – є проект!

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges