Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

ТІ, ХТО БЕРЕЖУТЬ НАШІ ЛИСТИ…

9.10.2018

9  жовтня традиційно відзначається Всесвітній  день пошти. Чи замислювалися ви, хто зберігає наші листи, пресу і хто нам приносить її вчасно? Від кого залежать тисячі потоків друкованої інформації та вміння правильно доставити її адресату? Сьогодні ми розповімо про людину, яка все своє життя присвятила роботі у поштовому відділенні нашого міста. Вже тридцять років Вікторія Дробот  віддає часточку себе кожній людині, яка користується поштовими послугами:

 

  • Як довго Ви працюєте у Знам’янському центральному відділенні?

 

    • На пошті я працюю з 1987 року. Починала зі звичайного оператора поштового зв’язку. Як кажуть, пройшла усі ланки професійного зростання. Тепер начальник відділення.

 

  • Які відчуття у Вас виклика робота?

 

    • У моїй трудовій книжці лише один запис, ось уже 31 рік. Моя робота – моє задоволення. Можна сказати, що я в неї закохана. Завжди зранку з гарним настроєм переступаю поріг установи. Про неї я ще мріяла зі школи. Раніше у навчальних закладах здобували виробничі професії. Одні обирали швачок, а в мене була можливість  опанувати працю оператора поштового зв’язку. Чомусь серед усіх запропонованих професій саме ця стала мені до душі. Коли я почала навчатися, то зрозуміла, що працюватиму саме на пошті. Ось так склалася моя професійна доля.

 

  • Що стає запорукою Вашої успішної праці?

 

  • Розумієте, за 30 років буває різне, але будь-яку ситуацію ми намагаємося вирішити для людей і заради людей. Головне у такій роботі – любити людей, а я їх дуже люблю. Намагаюся знаходити з кожним спільну мову. Ми усі дуже різні і хтось приходить  з гарним настроєм, а хтось - ні. Якщо ви працюєте з людьми, то намагайтеся до кожного
  • без виключення знайти підхід. Мені допомагають успішно працювати моя любов до роботи, гарний настрій  та вміння налаштовуватися на настрій кожного відвідувача, адже без них не буває пошти.

У день професійного свята Всесвітнього дня пошти щиро вітає всіх колег та ветеранів галузі начальник ЦВПЗ №4 Олена Суліма.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges