Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

  Діти Знам’янського районного парламенту серед кращих в області

 19.12.2018

Знам’янський районний парламент дітей (координатор Олена Єніна) посів третє місце у конкурсі серед оглядів учнівського самоврядування Кіровоградської області «Активна генерація». Досягненню передувала кропітка робота над проектом «Моя маленька Батьківщина на карті України». 

Ще у листопаді 2018-го року, під час чергової сесії Кіровоградського обласного парламенту дітей було визначено, що серед усіх парламентів області Знам’янський районний парламент посів четверте місце.

Тоді ж був представлений і проект району «Моя маленька Батьківщина на карті України».

  • Це кропітка робота 13 парламентів усіх куточків Знам’янського району, - пояснює координаторка районного парламенту Олена Єніна, - є відеопрезентація про пам’ятні місця, унікальні природні та ландшафтні куточки нашого краю. Було досліджено дуже багато цікавих об’єктів, створено он-лайн карту, де кожен бажаючий може сам подорожувати районом і знайомитись з цікавинками.  Наприклад,  про Богданівку - https://www.youtube.com/watch?v=Yqhm78Ft0Qw&feature=youtu.be чи про Пантазіївку - https://www.youtube.com/watch?v=NEFGwJ6di00&feature=youtu.be. Наша заступник голови парламенту району, голова комісії культури та дозвілля обласного парламенту Ірина Бачковська (с. Богданівка) презентувала цей проект на конкурсі «Активна генерація», за підсумками голосування наш проект-дослідження посів друге місце. Після складання голосів рейтингу та конкурсу  Знам’янський районний парламент дітей посів третє місце.

7 грудня під час урочистого святкування Дня самоврядування представники Знам’янського районного парламенту були запрошені до Кропивницького на нагородження. Окрім диплома за третє місце, від імені Кіровоградської обласної ради районний парламент отримав сертифікат на суму 2 тис. грн.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges