Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

МАЛЮНОК ДІВЧИНКИ ЗІ ЗНАМ’ЯНКИ  ПОЇДЕ ДО ЕСТОНІЇ

5.02.2019

У січні цього року галереєю «Єлисаветград» (м. Кропивницький) підведено підсумки  Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Щаслива дитина – квітуча Україна». Серед більш, ніж  2500 робіт, які надійшли з усієї України, 40 відправляться на виставку у Естонію. Серед них і малюнок 15-річної мешканки селища Знам’янка Друга, учениці ЗШ № 7 Діани Баскакової.

Як потрапила ця робота у конкурс? Розповідає вчителька музичного,  образотворчого мистецтва та художньої культури ЗШ № 7 Тетяна Машковська:

«У цьому конкурсі діти нашої школи беруть участь вже два роки поспіль. Учнями 5 – 9 класів було виготовлено та направлено 10 робіт у різних стилях та техніках. Кожен з них отримав подарунки  та сертифікати (як цього року, так і минулого). Одному з учнів у минулому році Івану Зубарєву було презентовано картину з рук місцевого художника. Дуже приємно, що дітки отримують за свою роботу  подарунки.»

Серед цих 10-ти робіт були поробки з бісеру, стрічок та малюнки.

Малюнок Діани Баскакової зроблений на тему єднання. Детальніше про нього розповідає сама авторка:

«Мій малюнок символізує єднання нашої держави та Європейського Союзу. Він показує, що разом – ми сила та розвиток. У своїй роботі мені дуже хотілося через незвичайне показати прості речі. Малюнок я створювала недовго, але вклала в неї ідею та  часточку душі».

Робота Діани, разом з роботами ще 39 учнів з міст Бровари, Житомиру, Генічеська, Запоріжжя та інших міст відправиться розповідати європейцям про дивовижний світ єднання  України та Європи за кордон.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges