Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

СОФІЯ ПІРОГОВА: «ЗА ПЕРЕМОГИ В ОЛІМПІАДАХ ВАРТО ДЯКУВАТИ ВЧИТЕЛЯМ, ЯКІ ДАРУЮТЬ БАЖАННЯ НАВЧАТИСЯ І ЙТИ ВПЕРЕД»

25.02.2019

Софія Пірогова – учениця 11-го класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2-ліцей». Це дівчина вже декілька років здобуває перемоги у предметних олімпіадах на шкільному, міському та обласному рівнях, і навіть отримала  премію від Знам’янської міської ради за свої успіхи.

 

  • Розкажіть, як Ви почали  брати участь в предметних олімпіадах?

 

    • Мене просто запросили і запропонували взяти участь, оскільки я  мала дуже гарні знання з тих предметів з яких проводилася олімпіада. Це були зарубіжна література та російська мова. Відразу ж після першої участі здобула перше місце на міському рівні. Особливо я не готувалася, оскільки просто люблю ці предмети і знала вже дуже багато, що й згодилось під час олімпіади.

 

  • Які Ваші  перемоги і як Ви готуєтесь  до кожного етапу?

 

    • Брати участь в олімпіадах я почала у 10-му та 11-му класах, тому, на мою думку, в мене небагато перемог. Маю дві перемоги на міському рівні першого рівня із зарубіжної літератури та географії  та безліч других місць.  Здобути перемогу в олімпіаді – легко.  Звичайно, що завдання бувають різні, але якщо готуватися  додатково, то все вийде. Наприклад, у минулому році я представляла наше місто на обласному рівні, і мені довелося попрацювати, щоб виконати завдання. Але ж результат.. друге місце на обласному етапі з літератури. Мені дуже подобається брати участь в олімпіадах, наприклад, я вже спробувала свої сили з історії, літератури, права, географії.  Особливо приємно було отримати премію за здобуті перші місця, адже це перші гроші, зароблені своїми власними знаннями.

 

  • Чи є у Вас мрія здобути перше місце з якогось конкретного  предмету?

 

  • Так, я дуже хотіла здобути перше місце з  історії, але оскільки це останній рік навчання, то вже не вдасться. Ще на мене у цьому році чекає обласний етап з географії, і  я сподіваюся на гарний результат. Зараз паралельно з підготовкою до ЗНО, готуюсь представляти наше місто на обласному рівні. Кожна олімпіада потрібна для того, щоб випробувати свої сили і перевірити знання, оцінити як можна впоратися зі стресовою ситуацією. Я вважаю, що в житті це дуже важливо.  Окрім того, гарний результат чи участь доводить кожному з нас, що всі ті уроки, які ми пройшли у школі – не даремна праця. Порада для кожного, хто бере участь в олімпіадах: пишіть те, що ви знаєте. Тільки від вас залежить результат.

Ольга Полякова

Фото Софії Пірогової

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges