Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Знам’янчанин представлятиме нашу область на Всеукраїнській олімпіаді з хімії

15.03.2019

Цього року учні  Знам’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4  здобули 21-ну перемогу у міських олімпіадах (тринадцять перших місць, п’ять других та три третіх).  Беззаперечними лідерами стали Єлизавета Руденко та Дмитро Лядський, які навіть представили наше місто на обласному рівні та здобули перемори.  Лядський Дмитро – 1 місце на обласній олімпіаді з хімії, третє -  з географії. Єлизавета Руденко здобула два третіх місця на обласних олімпіадах з  математики та з біології.

Детальніше розповідає директор навчального закладу Володимир Лядський:

«Оскільки Дмитро Лядський здобув перше місце на обласній олімпіаді з хімії, то він виборов право представляти нашу область на Всеукраїнському рівні разом з учнями з Кропивницького та Олександрії (4 особи). Олімпіада відбудеться 18 – 22 березня у м. Київ. Зараз він проходить підготовку та працює над завданнями, адже вони складнішого рівня, ніж шкільні.   Перед тим тиждень наш учень готувався у м. Кропивницький на кафедрі хімії Центральноукраїнського університету.»

Про те, як готувалися до олімпіад та про свої плани розповідають учні школи.

Єлизавета Руденко:

«У цьому році на обласному рівні маю третє місце з біології та математики. Доходжу вже до особистої колекції – 10 призових місць в області за усі роки моєї участі. Моя мрія здобути перше місце в олімпіаді з української мови. Така практика дає мені можливість побачити до чого я маю більший хист.»

Дмитро Лядський:

«Я дуже довго готувався до олімпіади з хімії на обласному рівні, оскільки моя мрія була посісти перше місце та поїхати на всеукраїнську. Я дуже радий, що мені це вдалося, але попереду в мене ще багато роботи: я повинен зробити багато завдань для тренування, адже я дуже хочу посісти призове місце.»

За підсумками року на володарів 1-х, 2-х та 3-х місць з предметних олімпіад чекає особлива нагорода – шкільна грошова премія, яка вже діє декілька років поспіль.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges