Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

ТВІР ОЛЕКСАНДРИ ГВОЗДИК НАДРУКОВАНО У ЗБІРНИКУ «ТВОРЧІ КАНІКУЛИ»

10.05.2019

Збірник "Творчі канікули" містить кращі роботи учасників Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Творчі канікули", організованого та проведеного Національною бібліотекою України для дітей. Декілька дітей Кіровоградської області взяли участь у конкурсі і їх твори увійшли до кращих (з підсумками 2018 року) та були надруковані у збірці. Серед них і наша знам’янчанка – Олександра Гвоздик.

Детальніше розповідає Олександра:

«Про конкурс я дізнавалася у нашій міській бібліотеці,  я її часто відвідую. Там же ознайомилася з переліком тем  і вирішила спробувати написати. Оскільки з дитинства моя мрія – стати журналістом та писати для громади, то й обрала відповідно тематику про свою майбутню професію. Я вважаю, що інформувати людей та говорити їм правду – це  кропітка та цікава робота. Щодня ми маємо купу нових подій, ціль журналістики – надавати інформацію про ці події. Мені дуже приємно, що мій твір увійшов до збірки, оскільки не очікувала такої високої оцінки на всеукраїнському рівні.  Це певний досвід та гарна оцінка за працю.»

Олександра написала твір на тему: «Моя майбутня професія – журналіст». Всього з Кіровоградської області до збірника "Творчі канікули"  увійшло 5 творів юних авторів: Вербовицького  Валерія (м. Кропивницький), Мартиненко Тетяни та Чайки Діани  (м. Олександрія), Гвоздик Олександри (м. Знам’янка), Першогуба Сергія  (м. Гайворон).

Ольга Полякова

Фото Дмитра Шульги та Олександри Гвоздик

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges