Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Люди

Олександра Гвоздик: «Усі зміни починають з рішення жінки бути дієвою»

21.10.2019

 Щороку 11 жовтня  у п’ятнадцяти країнах світу у Міжнародний день дівчат представниці молоді відвідують парламенти своїх країн.  Вдруге в Україні також започатковано традицію візитів до Верховної Ради, організатором заходів стала компанія Girl2Leader Ukraine, а місто Знам’янку представляла  Олександра Гвоздик. 

Відбувся  національний відбір, за його результатами 40 дівчат потрапили до Верховної Ради.

  • Я знімала відеоролик, - розповідає Олександра Гвоздик, - де розповіла про мій звичайний день дівчини-лідера. Влітку я зранку займалась спортом, готувалась до іспитів, мала практику брати інтерв’ю, як учасниця проекту ГО «ФРі», також було велике бажання бути корисною і під час міського проекту «Вуличні танці».

Візит до парламенту країни відбувся у сесійній залі, де лідерки-жінки ділились з молоддю досвідом. Серед спікерів відбулося цікаве знайомство з народною депутаткою Юлією Льовочкіною, уповноваженою з питань гендерної рівності Катериною Левченко, акторкою Оленою Куртою та Нелі Яковлевою, головою Комітету з питань гендерної рівності.

  • Цікаво було почути досвід відомих в Україні жінок, - продовжує Олександра, - ми грали у гру, де стали умовними посадовцями, я була ніби міністр культури і мала час, щоб прописати свої думки і погляди для покращення гендерної рівності в Україні. Я написала, що бажала б надати більше привілей дівчатам, які мріють стати режисерами та операторами, бо певний час ці професії взагалі були закритими для жінок, і зараз ще досі існує стереотип, що це виключно чоловічі професії. Я мала нагоду взяти участь у конференції з питань жіночого лідерства, де виступали лідерки, які переконували нас, що усі зміни починають з рішення жінки бути дієвою, цілеспрямованою і рішучою до змін. І  я зрозуміла, що не так важливо депутатка я чи дівчинка з Кіровоградщини – ми завжди маємо право відстоювати свої думки і переконання.

Проект Girl2Leader Ukraine зібрав разом дівчаток з 23-ох регіонів, різного віку і різного статусу, від школярок до працюючих. Коло спілкування стане набагато більшим, адже у мережах тепер про спільні проекти мають домовленості майже всі учасниці. Олександра Гвоздик запевнила, що проект гарний, бо дає змогу надалі працювати масштабно, адже  Girl2Leader Ukraine об’єднує дівчат всієї країни постійно  і в різних заходах серед яких стажування у Верховній Раді для дівчат.

Розмовляла Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges