Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Новорічні прикраси своїми руками: секрети від Лізи Григор’євої

27.11.2019

Доволі часто, дістаючи велику коробку з новорічними прикрасами, ми помічаємо, що іграшки вже не актуальні, гірлянди треба відновити, і взагалі хочеться чогось незвичного. Знам’янська умілиця Ліза Григор’єва поділилась секретами своїх ідей новорічних прикрас. 

Ялинка у  техніці  топіарій,  виготовлена з підручних, доступних матеріалів може не тільки об’єднати родину за спільною справою, а й дуже креативно подивитись на живі чи штучні квіти, тканину, папір, шишки, мушлі, серветки, атласні смужки, кавові зерна тощо. Велика чи маленька –  вирішувати Вам, але Ліза Григор’єва радить додати до стрічок намистини, стрічки – це умовні прикраси красуні, яка може розміститись, як на поличці, так і на столику біля комп’ютера.

 Ще одна креативна ідея полягає у виготовленні зі старих бокалів підсвічників.

  • Слід перевернути бокал і верх зробити основою на яку на новорічний стіл можна ставити свічку. Це дуже зручно, адже звичайна свічка на столі дуже небезпечно, а свічка декорована на бокалі – і гарно і безпечно. Середина бокалу теж може бути не порожня, туди можна насипати звичайного цукру, заклеїти денце і навіть зробити маленьку ялинку всередині, - пояснює майстриня. Перевертаючи бокал, виникає відчуття снігу на деревці.

Новорічні вінки все частіше використовуються в декорі приміщень. Ліза пропонує зробити один з таких зі строї штучної ялинки, старої сніжинки з іграшок та додати для аромату палички кориці та бавовну.

Спеціально для всіх, хто бажає замовити собі новорічні прикраси від Лізи Григор’євої, звертайтесь за телефоном 099-718-76-50.

 Спілкувалась Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges