Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Люди

Вона така ж щира, як і її пісня: розмова з Анжелою Кіслінською

6.12.2019

Напередодні Дня місцевого самоврядування серед багатьох, кого відзначили з нагоди свята, почесною грамотою Знам’янської РДА та районної ради нагородили директорку  Мошоринського Будинку культури Анжелу Кіслінську. Про роботу і не тільки KOMORA.INFO поспілкувались із знаною жінкою. 

  • Це вже друга мою почесна грамота від районної влади, першу я отримала на 90-річчя Знам’янського району. Я вже 11 років працюю директором Мошоринського будинку культури. Роботу дуже люблю, маю девіз «Доки кличуть, треба йти показувати, що ми є, живемо і ми маємо поряд дуже багато талановитих, але ще юних дітей», - розповідає Анжела Кіслінська.
  • Які з останніх успіхів Ваших вихованців відбулись нещодавно?
  • Хореографічний колектив "Angi_Go"зайняв ІІІ місце у IV міжнародному фестивалі таланту та краси "Преміум fashion fеst 2019"(сучасний естрадний танок). Це очікувана і неочікувана перемога, бо брали участь дуже професійні колективи з великих міст. Ми приїхали із села Мошорине, але нас запросили поспілкуватись із головою журі, нас підтримали. Мені дуже сподобалось, що діти мали чудову нагоду повчитися, подивитись на досвідчених. Це наша перша перемога на міжнародному рівні.

 

  • Про що для Вас важливо пригадати у День місцевого самоврядування?
  • Важливо, щоб люди цієї сфери працювали як один організм, один колектив. У мене всі знають, що якщо працювати – то всі разом! Сьогодні прибираємо всі разом, завтра разом готуємо декорації. Мені хочеться, щоб такою ж злагодженою була робота з прийому звернень громадян на всіх рівнях влади, від села до Кабінету Міністрів. Люди повинні відчувати свою потребу з проблемами та питаннями.
  • Ви славитесь вокалом, практично жодне районне свято не відбувається без вашого сильного і красивого голосу, що сьогодні виконуватимете?
  • Як завжди, я співатиму для людей вітальну пісню. Моє життя і робота для людей і про них самих. Я дуже хочу, щоб лишалась така потужна, як зараз, підтримка села Мошорине, без них не було б для мене цього трампліну для реалізації себе та моїх колективів.
  • Ви ще і мама трьох дітей, яка встигає все?
  • Іноді вони на мене бурчать, що я в роботі весь час і дуже люблю роботу. Та я пояснюю, чому це важливо. Зараз допомагаю своїй донці, яка на третьому курсі вишу і вже розуміє, як іноді важко працювати з людьми.

Ми вітаємо Вас з відзнакою та бажаємо подальшої творчості!

Розмовляла Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges