Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Поліна Панасенко: «Я часто бачу сни і мені постійно здається, що я чемпіонка і я дуже гарно танцюю.»

16.12.2019

Більше 7 років юна знам’янчанка Поліна Панасенко є  вихованкою спортивного  танцювального клуба  Аліни Вустілки та Євгена Суботіна. Якщо за цей час перелічити нагороди, якими нині гордиться вся родина танцівниці, то це  чотири десятки тільки кубків. 

  • Я від самого дитинства танцюю, як тільки дома лунала музика, я одразу починала рухатись. Моя мама Інна у 4 роки віддала мене   займатись танцями, - розповідає Поліна.- Я завжди дуже любила дивитись, як танцюють професіонали дорослі і коли почала їздити на змагання,  лишалась на друге відділення, щоб подивитись, як будуть змагатись доросліші від мене.

Зараз Поліні 12 років і вона тренується чи не щодень по 6 тренувань на тиждень, з яких два рази у Кропивницькому. Дуже добре пригадує свій перший вальс, де було і важко, і страшно, але не говорила батькам, що більше не піде на заняття з танців.

  • Бувають періоди, коли тренування стають нестерпними, хочеться лишити все і навіть в очах сльози, - продовжує розповідати Поліна, - але я розумію, що у мене це виходить і досить непогано. Я була багато разів у парі з партнером, але зараз я тільки почала танцювати з Денисом Бабаком, тому на багатьох чемпіонатах виступаю сольно.

Дуже успішно Поліна на змаганнях різних рівнів презентує свою майстерність саме як сольна танцівниця спортивних  танців.

  • Танці та тренування займають дуже багато часу, зазвичай тільки о 21 годині я починаю вчити уроки… Мені дуже допомагає мама, вона турбується про мої зачіски та макіяж для вдалих виступів. Я маю чимало власних суконь в яких танцювала і танцюю зараз. Деякі з них мені шила мама сама, а інші - майстрині на замовлення. Професійне взуття коштує близько 2,5 тисяч грн., тому ми продумуємо одразу образ, щоб підходило все разом . - ділиться Поліна.  -  Я довіряю своїй мамі.

Завжди цікаво дізнаватись, а про що думають спортсмени, коли виконують свій танець на змаганнях? Поліна запевняє, що у період 3-5 хвилин звучання музики думати  ніколи, бо ноги рухаються так швидко, що все робиться майже автоматично, а головне – отримується задоволення від успішного виконання всіх елементів. Один танець можна готувати тривалий час, тільки під час  одного тренування  по 5 раз повторюється все-все.

 Поліна мріє стати у майбутньому тренером з танців, вона дуже прагне не тільки вибороти титули і кубки, а й надалі колись почати вчити маленьких знам’янчан танцювати.

- Я дуже люблю танцювати румбу і факстрот, кожен рух і гармонія у цих танцях  пластичні, це дозволяє бути м’яким і ніжним, як мені подобається, - розповідає Поліна. - Я  хочу бути схожа на свого тренера Аліну, інших кумирів не маю. На всіх змаганнях продовжую насолоджуватись дорослими парами, які дуже професійні, але щоразу, коли їду на змагання, я дуже хвилююсь. Не знаю, як побороти свої нерви, але щоразу розумію, що треба зібратись.

Поліна  переконує, що ніколи не  рахувала свої перші місця, які отримала як нагороду і ось, як ми в неї запитали про загальну кількість нагород – розгубилася. Подумала і пригадала, що зрідка вона на сольних змаганнях у своїй віковій категорії друга чи третя, в переважній більшості тільки перша.

  • Я знаю ціну за перші місця – велика витримка і мої зусилля. У дівчат часто  зірвані нігті на ногах і травми колін, спорт не любить слабких і нудних людей. Ось мої кубки, їх більше 40, кожен з них має таблички з яких саме змагань він був привезений. Тут тільки за 2019 рік є кубок за перше місце у змаганнях в Олександрії (23 листопада),  у Кропивницькому, у Знам’янці. Буває таке, що за одні змагання я отримую по 4 кубки. Я дуже вдячна своїм тренерам, жодні змагання не проходять без їх дуже сильної підтримки, я знаю, що ніколи б не стала такою успішною без їх зусиль також. Я хочу навчитись танцювати гарно пасодобль, тому ще багато треба зробити і повчитись нового. Я часто бачу сни і мені постійно здається, що я чемпіонка і я дуже гарно танцюю.

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges