Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

Коли карантин в радість…

15.03.2020

Карантинні правила внесли великі зміни у звичний ритм життя, але всі ми знаходимо час для хобі, омріяних намірів, нових викликів і  особистих успіхів. Так кому ж з наших читачів карантин в радість? 

Ольга Сліпенька (знам’янчанка, флористка)

 -  Я дуже люблю квіти і професійно займаюсь вирощуванням орхідей. Під час карантину пересадила понад 100 рослин, вони мене надихають на все прекрасне! А ще це час, коли частіше дзвоню старенькій бабусі, відправила посилку зі смаколиками, вона живе далеко в селі. Доробила ремонт в одній кімнаті. ще я беру участь в челленджі на присідання.

Олена Андрєєва (знам’янчанка, керівник танцювального гурту)

  • Серед моїх досягнень -  дистанційне навчання, ніколи не вистачало часу на вебінари. Подала заявку на участь в дистанційному фестивалі, чекаю результати, провела  в  своєму колективі "відео-челлендж",  це зовсім нова форма роботи, ніколи  бо не було в цьому необхідності, радісно, що навіть батьки відгукнулись і почали танцювати! На мою думку, взагалі дистанційне навчання це нове і складне. Потрібно не тільки навчити дітей, а ще й найти способи передати цікаво всю інформацію.

Оксана Іванік (знам’янчанка, працівник держспоживслужби)

  • Зараз мої діти на карантині в селі, у мене є вільний час після роботи, тепер я займаюсь спортом - скачала додаток на телефон і займаюсь вдома, склала пазл, планую після свят дістати незавершену вишиванку.

 

Олег Рубан (знам’янчанин, підприємець)

  • Я розумію що імунітет нашого організму кожного дня протистоїть мільйонам вірусів, бактерій. Якщо він потужний, то його захист майже неможливо подолати.... Шкідливі звички, штучна їжа, захоплення ліками, вакцини, гіподинамія, негативні емоції та страхи руйнують захист. Для мене біг - це позитивні емоції і відчуття, контакт з природою, що надає сил і очищує від негативу. А завдяки велопрогулянкам крім приємного фізичного навантаження є нагода вивчати рідний край, його маленькі таємниці, та бачити його надзвичайну красу.

Спілкувалась Оксана Войчишина

Далі буде…

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges