Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   

Люди

Коли карантин у радість… (частина II)

25.04.2020

Щодня дистанційна робота, нові умови праці вдома і новий розподіл нашого життя під час карантину нагадують про можливості. Можливості того, що раніше ми не могли втілити в життя, або мали бажання почати просто колись, невідомо коли… Про те, як для кожного з  нас змінилось відчуття перебування вдома пишуть наші читачі KOMORA.INFO. 

Яніна Нетудихатко (знам’янчанка)

На карантині мені вдалося налаштувати себе та своїх рідних на позитив! З’явилася одна гарна традиція, на яку зазвичай не вистачає часу – сімейний сніданок. Під час карантину  дуже не хочеться вставати з ліжка, особливо дітям. Спільний прийом їжі зранку стали чудовою нагодою для того, щоб обрати чим би хотіли розважатись мої діти в цей день!

А ще я почала випікати свій домашній хліб і дуже радію тому, як на нього чекають діти, як він їм подобається, як свіжий хрустить у їхніх долонях.

Зараз я працюю дистанційно, це незвично для мене, та я не витрачаю час на дорогу додому,  можу корегувати свій графік роботи і можу створювати, бачити і відчувати затишок своєї сім’ї.

 Мені подобається бути мамою! Я почала чути і розуміти своїх дітей, я знову стала тією матусею за якою вони сумували!

Олена Кирпа (знам’янчанка)

У такий час все більше хочеться зупинитись, посидіти з чашкою кави серед природи, прочитати відкладений 5 років тому журнал, подивитись улюблений фільм, послухати тишу. Може й справді Бог дає нам таку можливість, а ми не хочемо нею скористатись. Все кудись біжимо і біжимо, поки не впадемо. Може варто зупинитись, збудувати таку омріяну альтанку в садку, заварити запашну каву, сісти в тій альтанці і отримати задоволення від тиші, аромату кави і квітучого саду, зателефонувати сину і спитати як його справи.... Ми втратили сенс життя. Є можливість все виправити.... І цим треба скористатись.

Галина Балюк (знам’янчанка)

Багато існує методів створення виробів. Мене давно цікавить техніка печворк. Вироби ужиткового мистецтва з лоскутів залишають неповторне враження.

За браком часу уся цікавість до карантину обмежувалася пошуком та збиранням схем, придбанням тканини, покупкою пристосувань до швейної машини. Придбала також дисковий ніж та мат для печворку.  Для роботи часу не вистачало. З усіх ЗМІ закликають -  «залишайтеся вдома». Ось і з’явився час для створення нових виробів. Із задоволенням опановую нові схеми, та складаю їх у черговий витвір.

Читайте більше новин про Знам'янку тут -https://www.facebook.com/KOMORAINFO-1077050815695189/

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges